Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ако се зачетеш подробно, ако успееш да намериш материали де, в геополитическите стратегии на Русия, Англия и САЩ, мисля че ще ти се роди детенце кръстено Съмнение относно незевисимостта, суверенитета и тенденциите за развитие на България. Далеч не съм поклонник на теориите за световната конспирация, но има неща пред които човек няма как да си затвори очите. Водил съм дълги разговори с хора участвали сериозно в тези процеси/антипроцеси и в сърцето ми се е посяло едно голямо зрънце съмнение, за това в какъв свят живеем И тук не визирам България, а целия свят. Всичко и всички са оплетени като котешки черва, или да го кажа по-културно - като череши в кошница: вадиш една, излизат 100 Относно параграф 22 - дълбоко вярвам във факта, че съм роден, отраснал и в момента живея в сюжета на тази велика книга :D Бегъл пример - България е живото доказателство, че една държава е в състояние да бележи някакви темпове на развитие не благодарение на формата и органа на управление, а въпреки него

    Коментар


      #47
      Lane Staley написа:
      Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
      Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!

      Коментар


        #48
        Airfan написа:
        Lane Staley написа:
        Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
        Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!
        Да бе, ще защитавам виновен само защото е българин? Ти сериозно ли?
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #49
          А да попитам, ей така от любов към разговора - на какво се базира оценката за виновност в случая, тъй като според така разказаната история човека по никакъв начин не е нарушил действащите в момента законови разпоредби?

          Коментар


            #50
            !

            Lane Staley написа:
            Airfan написа:
            Lane Staley написа:
            Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
            Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!
            Да бе, ще защитавам виновен само защото е българин? Ти сериозно ли?
            Ами ти сериозно ли говориш? Немога да повярвам че се съмняваш.Колега, не става дума за БЪЛГАРИН убил дете с майка или предизвикал катастрофа с жертви, става дума за човек който ИЗПЪЛНЯВА ДЪЛГА СИ. Явно неможете да го разберете това. Не защитавате сериен убиец а БЪЛГАРИН защитил страната си.
            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

            Коментар


              #51
              Re: !

              Fiat_Alfa_Fen написа:
              Lane Staley написа:
              Airfan написа:
              Lane Staley написа:
              Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
              Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!
              Да бе, ще защитавам виновен само защото е българин? Ти сериозно ли?
              Ами ти сериозно ли говориш? Немога да повярвам че се съмняваш.Колега, не става дума за БЪЛГАРИН убил дете с майка или предизвикал катастрофа с жертви, става дума за човек който ИЗПЪЛНЯВА ДЪЛГА СИ. Явно неможете да го разберете това. Не защитавате сериен убиец а БЪЛГАРИН защитил страната си.
              Анджак

              Коментар


                #52
                Re: !

                Fiat_Alfa_Fen написа:
                Lane Staley написа:
                Airfan написа:
                Lane Staley написа:
                Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
                Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!
                Да бе, ще защитавам виновен само защото е българин? Ти сериозно ли?
                Ами ти сериозно ли говориш? Немога да повярвам че се съмняваш.Колега, не става дума за БЪЛГАРИН убил дете с майка или предизвикал катастрофа с жертви, става дума за човек който ИЗПЪЛНЯВА ДЪЛГА СИ. Явно неможете да го разберете това. Не защитавате сериен убиец а БЪЛГАРИН защитил страната си.
                А ти можеш ли да четеш? Човекът иска да защитаваме някого: , независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!Ти това за нормално ли го намираш?Първо вие измествате спора - добър похват, но в случая не е продуктивен.Мнението си за конкретния случай вече го написах. Но идяета да подкрепям някой, без значение виновен или не, само защото е българин ми е много, много чужда.
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #53
                  Първо - мисля че не спорим. Спорът не поражда истина, поражда само амбиции - както е казал мъдрецът.Второ нищо на никъде не се измества според мен освен от левия крачол в десния И трето пак ти казвам, че според информацията която и аз и ти и всички имаме, момчето е невинно (юридически и морално) и заслужава нашата подкрепа. Ако ти имаш някаква по-различна информация, моля да я споделиш. И ако тя е, че граничния полицай е осрал нещата и си е превишил правомощията, то аз заставам с две ръце и три крака зад позицията, че трябва да бъде съден.Но според инфото, с което пак казвам, ние всички разполагаме, той е невинен. Така че къде е смисълът от така наречения от теб спор?

                  Коментар


                    #54
                    Kotrag написа:
                    Първо - мисля че не спорим. Спорът не поражда истина, поражда само амбиции - както е казал мъдрецът.Второ нищо на никъде не се измества според мен освен от левия крачол в десния И трето пак ти казвам, че според информацията която и аз и ти и всички имаме, момчето е невинно (юридически и морално) и заслужава нашата подкрепа. Ако ти имаш някаква по-различна информация, моля да я споделиш. И ако тя е, че граничния полицай е осрал нещата и си е превишил правомощията, то аз заставам с две ръце и три крака зад позицията, че трябва да бъде съден.Но според инфото, с което пак казвам, ние всички разполагаме, той е невинен. Така че къде е смисълът от така наречения от теб спор?
                    Така като гледам, амбицията вече те е обзела Това стана някаква лудница - 5 страници повтаряме едно и също.Затова смятам за безполезно да се повтарям. Ако искаш прочети ми постовете назад, ако не - твоя работа.
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #55
                      За първото гршиш.За второто си правЗа третото сме на една вълна а сега наздраве, тъй като фиатката от мъжделива идея, преди малко придоби ясното очертание на 1.6 16 волта Браво 99’ година, черен и красив колкото си иска :D

                      Коментар


                        #56
                        Ами аз лично правя последно лирическо отклонение от темата, за да не я цапам повече. Та, аз лично съм на мнение, че като нация сме вече една шепа хора и смятам, че трябва да защитаваме от другите нации дори и престъпниците, така както го правят англичаните с техния футболен запалянко и изобщо всяка уважаваща себе си държава.Край с -а от мен.

                        Коментар


                          #57
                          Kotrag написа:
                          За първото гршиш.За второто си правЗа третото сме на една вълна а сега наздраве, тъй като фиатката от мъжделива идея, преди малко придоби ясното очертание на 1.6 16 волта Браво 99’ година, черен и красив колкото си иска :D
                          Хайде вземай го, слагай лепенката и... егати, няма човече дето да кара кола?
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #58
                            [quote="Lane Staley"]
                            Kotrag написа:
                            За първото гршиш.За второто си правЗа третото сме на една вълна а сега наздраве, тъй като фиатката от мъжделива идея, преди малко придоби ясното очертание на 1.6 16 волта Браво 99’ година, черен и красив колкото си иска :D
                            Хайде вземай го, слагай лепенката и... егати, няма човече дето да кара кола? Добре де, представи си, че тук има човече дето кара кола и много се кефи. :D
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #59
                              Airfan написа:
                              Ами аз лично правя последно лирическо отклонение от темата, за да не я цапам повече. Та, аз лично съм на мнение, че като нация сме вече една шепа хора и смятам, че трябва да защитаваме от другите нации дори и престъпниците, така както го правят англичаните с техния футболен запалянко и изобщо всяка уважаваща себе си държава.Край с -а от мен.
                              Това че сме една шепа хора няма никаква връзка със защитаването на престъпниците. Бих бил на страната на невинен турчин, отколкото на виновен Българин. Преди да сме българи, турци, цигани, евреи и патагонци, всички сме ХОРА. За мен народността на даден човек има значение дотолкова, че да знам на какъв език да се разбирам с него. Относно граничния полицай по-горе вече писах. Изцяло на негова страна съм.

                              Коментар


                                #60
                                Ако оня "картоФ", къв беше....Самоковеца, беше извършил престъпление в.../ де го гръмнаха /, щяхме да го защитаваме, само щото е българин ли.....или пък Поли Пантев...или пък всичките изроди, дето щъкат из света и сеят ненавист към българското с деянията си.......абсурд !!!А за случая с полицая....твърдо зад този човек. Той е изпълнявал служебните си задължения, а ние за пореден път се оставяме да ни правят на употребена дамска превръзка....

                                Коментар

                                Working...
                                X