Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз на FIAT в Стара Загора?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз на FIAT в Стара Загора?

    Можете ли да ми кажете дали има специализиран сервиз на FIAT в Стара Загора и къде се намира?Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    няма такъв, какъв е проблема и каква е колата.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Автомобила не пали, проблема е в дизеловата помпа най- вероятно

      Коментар


        #4
        Има разни бош сервизи, до дома на инвалида уж правят помпи.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          в АПКто има едно сервизче на въре. Майстора се казва Иван 0888 260 124 Човека се занимава само с такива коли и доста им разбира. Цените му са мисля че нормални. Аз си правя повечето неща сам по колата, само по сложните ходя при него и няма грешка. Ако имаш интерес ще се опитам да ти обясня къде е точно, че е малко сложно за обяснение.
          mail: v.i.petkov@mail.bg
          0888 445 776

          Коментар


            #6
            малко да двигна темата от прахта...добър сервиз за ремонт на ходова част имаме ли в града? Нямам време да сменям сам, а искам да съм сигурен че ще се обърне внимание на колата, а не да се претупа. За този Иван, известен като "Иван фиата" чувам крайно противоречиви мнения, като повечето не са особенно положителни. Въ ВЕНЕРА пък трябва да им стоя на главата, тъй като нямам доверие на някои от механиците им, макар че Милен (управителя им) е голям пич.
            Nuova Croma - so far...so good
            Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
            Fiat BRAVA JTD - ex love

            Коментар


              #7
              Сливен , далече ли ти е ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                абе, ако си заслужава...ей го къде е. Обаче пък това значи, че трябва да си отделя цял ден, а в момента точно нямам възможност. Ако работят уикенд-а, ще ми е доста удобно :Dп.с. отдавна се каня да ти звънна и все не остава време. Ще гледам тая седмица да те притесня, да ми баеш на каляската, че много ме ядосва :D
                Nuova Croma - so far...so good
                Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
                Fiat BRAVA JTD - ex love

                Коментар

                Working...
                X