Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колата се форсира сама

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колата се форсира сама

    Здравейте! Дайте съвет от какво може да е,колата е Фиат Брава 1,9 Д (чист дизел) проблемът е че от както паднаха температурите под -5 градуса при студен мотор колата се форсира сама като подам аз газ и се оправя за малко и после пак, днес дори на прибиране от работа при преминаване от 3-та на 2-ра предавка направо си изгасна,след като позатопли двигателя този проблем изчезва... Благодаря предварително на отзовалите се
    Fiat Brava 1.9D

    #2
    Аз го имах този проблем заради въздух по системата. Дърпаше от винта за обезвъздушаване в/у горивния филтър. По-скоро да не е там проблема, предвид, че като се стопли се оправя, но не пречи да провериш.Поздрави
    Fiat Brava 1.9TD 100

    Коментар


      #3
      Re: колата се форсира сама

      ta6unko.com написа:
      Здравейте! Дайте съвет от какво може да е,колата е Фиат Брава 1,9 Д (чист дизел) проблемът е че от както паднаха температурите под -5 градуса при студен мотор колата се форсира сама като подам аз газ и се оправя за малко и после пак, днес дори на прибиране от работа при преминаване от 3-та на 2-ра предавка направо си изгасна,след като позатопли двигателя този проблем изчезва... Благодаря предварително на отзовалите се
      Караш стария мотор без турбо ,но със помпа Лукас.Проблема е въздух!Замени всички заводски скоби по горивопровода,ако не се оправи сложи прозрачен маркуч преди и след филтъра да разбереш от къде идва въздуха.Успех!

      Коментар

      Working...
      X