Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Българите в чужбина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Българите в чужбина

    Здравейте колеги, незнам дали има подобна тема или въобще дали и е тука мястото, но днес прочетох една поне за мен интересна статия, която реших да споделя с вас. Ако модераторите преценят, че не е за тука да я преместят или каквото намерят за добре. А ето и линк към самата тема:http://tinyurl.com/na2u4ta
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    #2
    инж. Божидар Янев съм имал честа даже да го видя във УАСГ (ВИАС) докато бях студент . И само да вметна, че човека са го изгонили от института заради новаторското му мислене....сега се бият в гърдите, че е тясно свързан с уни-то.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #3
      Тъжно е, но написаното в статията е истина. Дотолкова истина че чак е абсурдно. Имам приятели, и то много близки, журналисти, които все подкачам на подобни теми. Те ми отговарят - искаме да пишем и снимаме за позитивни неща, но не ни ги купуват - не ги четат/гледат хората и нямат рейтинг. Та тук идва момента да си кажем, че цялата ни нация живее на принципа - я не сакам да ми е добре, а на Вуте да му е зле. Хората се интересуват от гадориите, от чуждото страдание. И тънещия в разкош със средна заплата 500лв на месец българин на обича да си вика - "Ебах ги, на, пари имат бол, ама им е гадно...хехехе".
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        че то целият свят живее на тоя принцип. освен северна корея, всъщност пък за тия хора в статията няма какво да се каже, освен, че са постъпили съвсем правилно и в това няма нищо тъжно. в малка държава не могат да се правят големи наука и изкуство. единствено можем да направим така, че винаги да им е приятно да се връщат и да ни радват с гения си.
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар

        Working...
        X