Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравото не пали !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Бравото не пали !

    uBaHoBB написа:
    Тая сутрин паля от първия път, както винаги и отивам на работа. Вечерта паля и оборотите започват да играят между 1500 и 500 и след няма и 10 секунди колата изгасна. Паля пак и не иска.
    Ако през деня температурата на въздуха е била отрицателна, то е възможно тогава да е замръзнало събралото се количвство кондензирала вода в изпускателната система.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #17
      Ми то ония дни си беше голям студ. Цяла седмица температурите бяха около -5 през деня и -10 през нощта. Но странно защо замръзва моя ауспух, а не на другите хора. Познавам още няколко души, които си карат колите само градско, че даже и не всеки ден и нямат гаражи, но не са имали такъв проблем никога. Баща ми също само до работа и обратно си кара колата и не му е замръзвал никога ауспуха. Обяснявам си го само с това, че си смених лятото гърнето и е здраво, а техните са пробити и от там изтича водата
      Renault Modus 1.2 16v 2006
      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

      Коментар


        #18
        uBaHoBB написа:
        Обяснявам си го само с това, че си смених лятото гърнето и е здраво, а техните са пробити и от там изтича водата
        Даже някои правят малка дупка да изтича.
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар


          #19
          wwalker написа:
          uBaHoBB написа:
          Обяснявам си го само с това, че си смених лятото гърнето и е здраво, а техните са пробити и от там изтича водата
          Даже някои правят малка дупка да изтича.
          Да, колега, и аз така мислех да направя, ама то май вече няма да има зима.
          Renault Modus 1.2 16v 2006
          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

          Коментар

          Working...
          X