Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Включва се индикацията за изгоряла свещ при топъл двигател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Включва се индикацията за изгоряла свещ при топъл двигател

    Колеги даите си мнението по проблема.Когато двигателя е топъл включва се реотанчето на подгряващите свещи и мига 30 сек. и изписва неподгрята горивна камера свещите са искра сменявани преди 5мес.Проверени са работят релето дава 12в на изхода та въпроса ми е откъде релето получава информация за темпаратурата защото мисля че е там проблема.Когато двигателя е студен процедурата си е нормална .Блогадаря ви предварително за мненията ви по въпроса.Редактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    TSOLOV

    #2
    ако кажеш и какъв е модела и двигателя ще е доста по-лесно :D
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      FIAT IDEA, то си го пишеше в старото заглавие :DХвани един мултимер и провери дали съпротивлението на 4те свещи е еднакво. 5 месеца са достатъчни да замине някоя свещ
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Блогадаря ви за отговорите.Колата е фиат идеа1.9jt от буксата мога ли да премеря съпротивлението им че италянците са ги сложили на м... ..няма достъп трябва да се разглоби двигателя
        TSOLOV

        Коментар


          #5
          Може, да.Ако са еднакви и на 4те свещи, следва разглобяване на "релето"
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Съпротивлението на 4 те свещи е еднакво на релето на изхода за 4 те свещи дава 12в.Как се отваря това като гледам как е залепено и в релето какво трябва да направя че съм на вие с тези неща.
            TSOLOV

            Коментар

            Working...
            X