Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с пръскалката на задната чистачка на Стило.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pippo написа:
    Здравейте колеги,и аз имам проблем с пръскалката на задната чистачка. Става дума за Стило Комби.Преди пръскаше много слабо, но вече спря тотално. Самата пръскалка съм е сменял с нова, не е в нея проблема. Явно маркуча се е запушил някъде.Търсих го въпросният клапан около казанчето но уви нямам такъв. От казанчето излизат 2 маркучета и двете са по 30см, и с едни муфи са присъединени към маркучите, които тръгват към чистачките. Махах муфата (на това място вместо муфа, е логично да има клапан) и тествах до самата муфа пръска много силно. Надух в останалата част с компресор за гуми, нищо не става.Имате ли идея от къде минава този маркуч или дали е възможно да имам клапан на друго място.Поздрави.
    Ако не ме лъже паметта под левият праг минава.
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #17
      Благодаря, гледам в ePER-а, и там също излиза че минава под левият (шофьорският праг). Картинката обаче е с казанче от същата страна, а моето Стило, и колкото още Стило коли съм гледал , всичките са с казанче от дясно.И в двата прага снощи ми се видя, че минават само кабели, но ще ги ровя по обстойно отново.
      FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
      Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

      Коментар


        #18
        моето стило казанчето му е отпред при мен проблема беше в спукан маркуч в тавана голям филм беше но го оправих колата е комби
        STILO JTD

        Коментар

        Working...
        X