Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заигравка с БМВ 318 TI ?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    gergov 1973 написа:
    uBaHoBB написа:
    cveiba написа:
    uBaHoBB написа:
    cveiba написа:
    uBaHoBB написа:
    cveiba написа:
    uBaHoBB написа:
    cveiba написа:
    slav4o_vt написа:
    Ами това е - тежка кола, със задно с преден двигател - с кардан (големи загуби).Иначе онзи ден пак го пробвах бравото на трета - 150 без една чертичка и прекъсвач. А имаше едни клипове във vbox-а 1.6 срещу стило JTD 115 к.с.
    за тях килограмите не са важни , само конете . Сравняват две коли едната 700/кг а другата 1500/кг
    Е, коя е 700 и коя 1500 ?
    Това го казах образно . Хондата е доста по лека от бавареца .
    Да, ама Хондата е 170 коня, а Бавареца 230 + чип и генерация.
    Да , ама качваш 3-ма човека по 100/кг във Хондата може и четирима ако има къде да седне четвъртият и пак да се пуснат :D Направи и клип да видим как Хондата бие Бавареца . Пък туй чип+генерация за мен не значи нищо . Ако мапера е грамотен колкото мен БМВ-то може и никога да не запали :D
    Колега, ти говориш някакви глупости май, колкото да си казал нещо! За това, че ако седнат 4 човека в Хондата и ще умре е вярно - спор няма! Клип не може да се направи, защото Хондата е от Пловдив, а БМВ-то е продадено още преди няколко месеца. А това БМВ е с десен волан и го продаде момчето за 7500. Няма да ти казвам колко пари е налял да го прави, както визуално, така и под капака. И едва ли ако си купиш такава кола и то с цел да я развиваш, ще отидеш в гаража на някой съмнителен мъж, за да ти прави колата.
    Не се заяждам но ако това БМВ е сток 230/коня и му се направи ремап/чип според мен ще стане около 280/коня . Мисля че ХОНДАТА няма никакъв шанс. Понеже си написал 230/коня +чип и генерация.
    Е, колега, то БМВ-то е бензин. Как ще му качи 50 коня тоя чип. При бензинките чипа не качва повече от 10-12%. Ако приемем за по-лесно смятане, че качва с 10% мощността, то: 10% от 230 е 23 ==> ~ 255 коня. Даже току що погледнах в 1 официален български сайт за чип-тунинг и там му дават конете след чипа - 248, а въртящият момент от 300 на 325 Nm.
    колега за това бмв дето говориш с десния волан да не е на Иван двата лева то само на звук го докарва
    За него говоря, но той отдавна вече не е с него. Вече е с 645 Ci
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    Коментар

    Working...
    X