Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заигравка с БМВ 318 TI ?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    wiliams написа:
    За спрялите куфари имах впредвид тези дето пише само I накрая,а че is-ката и ti-ката са малко по друга бира-съгласен,но както казах не са резачки невиждани...пример - is-ка върви до към 140-150 една задна броня пред 33-ка 1.5 карбураторния бензинояд,демек не е толкова голямо страшилище...Е46 320d от летящ кантари брава "иноишес",аз бях в бавареца до "пилота"...от къде знам ли? Ами всичките авери все Вурстове карат,сверки има редовно...Та не са сили неземни,просто всичките скачат все на коли с по 30-40 коня по малко,до като както казах не изкочи някое Пежо 100 коня и после...рев и чесане по главата като хималайски мечки...Хайде тогава да поставим въпроса така : Прочутата Is-ка или Alfa 145QV(примерно) ?
    Колега, тоя 320 да не е бил 136 коня ? Защото 1 път се пуснах с такова - 150 коня, седан и от 30 на 2-ра до 120 ми направи към 3 коли.
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    Коментар


      #17
      Уверих се, че тия хора дето карам BMW-та не са в ред... Веднъж оня ден спирам на стоп оня зад мен не чака и ме изпреварва на кръстовище :D... викам си ако имаше кола колко ли приятно щеше да бъде хах... Друг пак ей така ме изпреварва и за къв чеп ме изпреварва като после чака на светофара. Зле много зле... Иска ми се ей така да се засека с някоя бмв... ама мам... стара все като тръгна се разхождам и една кола няма хах.
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #18
        uBaHoBB написа:
        Не мога да разбера какъв е сеира за мен ?!? Карам си най-нормално на 5-та, а някой тръгва да ме изпреварва и стои 10 минути в насрещното, докато не натисна спирачка и го пусна, щото отсреща идва кола. Е, то май заради такива сеирджии като него ставали ПТП-тата а ?Колега, а ти мислиш, че твоето Стило 115 коня е сила ли ? Ако е сток, съм убеден, че ще вървим поне на кантар до 130.
        Смятай тоя 1.6 к’ъв самолет е!Ти на 5-та онзи зад теб не може да те мине 10 минути.Много злобни тия 1.6, потвърждавам и затвърждавам завинаги. Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 Yellow_Flash_Colorz_PDT_10Смятай ако беше върнал на 3-та. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37Аз поне моя 1.6 като му ръгна 3-та и губя ориентация.Добре че имам картина от видео регистратора, че да знам какво е станало:http://www.youtube.com/watch?v=giRJsSkWsl4
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          BO написа:
          Смятай ако беше върнал на 3-та. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
          В интересн на истина само на 3-та има шанс да изтегли на BMW-то от 80 до 130
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар


            #20
            uBaHoBB написа:
            Не мога да разбера какъв е сеира за мен ?!? Карам си най-нормално на 5-та, а някой тръгва да ме изпреварва и стои 10 минути в насрещното, докато не натисна спирачка и го пусна, щото отсреща идва кола. Е, то май заради такива сеирджии като него ставали ПТП-тата а ?Колега, а ти мислиш, че твоето Стило 115 коня е сила ли ? Ако е сток, съм убеден, че ще вървим поне на кантар до 130.
            Стоково стило такива автовози ше ти реди,че не е истина просто. Сток съм се пускал единствено с акорд 115 коня - пада,ама виж ремапнат ... Audi A4 1.8T 150 - падна318IS e36 - падна320д е46 136 hp - падна с много320д е46 комън рейл - пада със съвсем малко525 е34 TDS - паднаMitsubishi Eclipse 2.4 i 16V (149 Hp) - паднаНо не трябва да се забравя факта,че браво 1.6 е проектиран да бие вейрон по светофарите на София,така че ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #21
              uBaHoBB написа:
              wiliams написа:
              За спрялите куфари имах впредвид тези дето пише само I накрая,а че is-ката и ti-ката са малко по друга бира-съгласен,но както казах не са резачки невиждани...пример - is-ка върви до към 140-150 една задна броня пред 33-ка 1.5 карбураторния бензинояд,демек не е толкова голямо страшилище...Е46 320d от летящ кантари брава "иноишес",аз бях в бавареца до "пилота"...от къде знам ли? Ами всичките авери все Вурстове карат,сверки има редовно...Та не са сили неземни,просто всичките скачат все на коли с по 30-40 коня по малко,до като както казах не изкочи някое Пежо 100 коня и после...рев и чесане по главата като хималайски мечки...Хайде тогава да поставим въпроса така : Прочутата Is-ка или Alfa 145QV(примерно) ?
              Колега, тоя 320 да не е бил 136 коня ? Защото 1 път се пуснах с такова - 150 коня, седан и от 30 на 2-ра до 120 ми направи към 3 коли.
              Да 136 коня беше,150-то понавървяват повече,но не са химера недостижима... Общо взето повечето модели на марката не са ракетите дето ги изкарват, набарай някоя 115 коньова 318-ка и ще разбереш,че не си оправдават много мощността Поздрави !
              Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4 JTD , Alfa Romeo 33 1.3VL-ex

              Коментар


                #22
                1.6 - 103 коня... колко да върви...

                Коментар


                  #23
                  wiliams написа:
                  uBaHoBB написа:
                  wiliams написа:
                  За спрялите куфари имах впредвид тези дето пише само I накрая,а че is-ката и ti-ката са малко по друга бира-съгласен,но както казах не са резачки невиждани...пример - is-ка върви до към 140-150 една задна броня пред 33-ка 1.5 карбураторния бензинояд,демек не е толкова голямо страшилище...Е46 320d от летящ кантари брава "иноишес",аз бях в бавареца до "пилота"...от къде знам ли? Ами всичките авери все Вурстове карат,сверки има редовно...Та не са сили неземни,просто всичките скачат все на коли с по 30-40 коня по малко,до като както казах не изкочи някое Пежо 100 коня и после...рев и чесане по главата като хималайски мечки...Хайде тогава да поставим въпроса така : Прочутата Is-ка или Alfa 145QV(примерно) ?
                  Колега, тоя 320 да не е бил 136 коня ? Защото 1 път се пуснах с такова - 150 коня, седан и от 30 на 2-ра до 120 ми направи към 3 коли.
                  Да 136 коня беше,150-то понавървяват повече,но не са химера недостижима... Общо взето повечето модели на марката не са ракетите дето ги изкарват, набарай някоя 115 коньова 318-ка и ще разбереш,че не си оправдават много мощността Поздрави !
                  Пускал съм се и с 318 Е36 Седан - 2-3 коли му правя на около 350-400 метра. Аз ги знам, че са спрели тия Е36, ама колегите съфорумци нещо....
                  Renault Modus 1.2 16v 2006
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                  Коментар


                    #24
                    Princo написа:
                    uBaHoBB написа:
                    Не мога да разбера какъв е сеира за мен ?!? Карам си най-нормално на 5-та, а някой тръгва да ме изпреварва и стои 10 минути в насрещното, докато не натисна спирачка и го пусна, щото отсреща идва кола. Е, то май заради такива сеирджии като него ставали ПТП-тата а ?Колега, а ти мислиш, че твоето Стило 115 коня е сила ли ? Ако е сток, съм убеден, че ще вървим поне на кантар до 130.
                    Стоково стило такива автовози ше ти реди,че не е истина просто. Сток съм се пускал единствено с акорд 115 коня - пада,ама виж ремапнат ... Audi A4 1.8T 150 - падна318IS e36 - падна320д е46 136 hp - падна с много320д е46 комън рейл - пада със съвсем малко525 е34 TDS - паднаMitsubishi Eclipse 2.4 i 16V (149 Hp) - паднаНо не трябва да се забравя факта,че браво 1.6 е проектиран да бие вейрон по светофарите на София,така че ...
                    Колега, тоя Акорд къде го слагаш в сметките ? Тежи повече от Стилото.Айде като има мераклии със стокови Стилота 1.9 115 коня да заповядат да се пуснем. И на мен ми е много интересно какво ще стане, но съм почти сигурен, че ще сме на кантар поне до 130. Поне да не говорим само празни приказки, а да има и някакво развитие. Ако има мераклии от Габровско или Търновско, може да измислим нещо.То имаше огромен спор и за Браво 1.9 JTD срещу Браво 1.6 и пак каних мераклии да заповядат и пак всички се покриха.
                    Renault Modus 1.2 16v 2006
                    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                    Коментар


                      #25
                      А за е36 съдите по ? 316 ? 318i ? 325,328,330,332 ...Все е36,дето хич не са спрели. Да не говорим едно 330 хд колко ще се изгаври с половината модели на фиат ...
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #26
                        Princo написа:
                        Да не говорим едно 330 хд колко ще се изгаври с половината модели на фиат ...
                        Кой модел на 330хд имаш предвид, че като гледам с тия 1600+кг ако го пипне някоя лека въжка и няма да му се верва
                        punto HGT

                        Коментар


                          #27
                          didich написа:
                          Princo написа:
                          Да не говорим едно 330 хд колко ще се изгаври с половината модели на фиат ...
                          Кой модел на 330хд имаш предвид, че като гледам с тия 1600+кг ако го пипне някоя лека въжка и няма да му се верва
                          http://bmw.testdrive.bg/modification/4972/3er-E46-330Xd204Hp.html
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #28
                            Princo написа:
                            Стоково стило такива автовози ше ти реди,че не е истина просто.
                            Чак пък автовози...
                            ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                            Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                            Коментар


                              #29
                              Princo написа:
                              didich написа:
                              Princo написа:
                              Да не говорим едно 330 хд колко ще се изгаври с половината модели на фиат ...
                              Кой модел на 330хд имаш предвид, че като гледам с тия 1600+кг ако го пипне някоя лека въжка и няма да му се верва
                              http://bmw.testdrive.bg/modification/4972/3er-E46-330Xd204Hp.html
                              Едно чипнато ГТ ще му реши проблемите И тая тема отива на лаф, гонки май няма да има
                              punto HGT

                              Коментар


                                #30
                                didich написа:
                                Princo написа:
                                didich написа:
                                Princo написа:
                                Да не говорим едно 330 хд колко ще се изгаври с половината модели на фиат ...
                                Кой модел на 330хд имаш предвид, че като гледам с тия 1600+кг ако го пипне някоя лека въжка и няма да му се верва
                                http://bmw.testdrive.bg/modification/4972/3er-E46-330Xd204Hp.html
                                Едно чипнато ГТ ще му реши проблемите И тая тема отива на лаф, гонки май няма да има
                                То щото хдто не може се чипне ...
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X