Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заигравка с БМВ 318 TI ?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заигравка с БМВ 318 TI ?!?

    Колеги, току що се прибирам от Габрово. Бях на изпит, на който ме скъсаха. Нещо, което от много отдавна, не ми се бе случвало. След това ходих и до Техномаркет да връщам 1 флашка в гаранция, та и там много се изнервих и потеглям към Севлиево. Карам си с 80-90 зад 1 камион. И по 1 време ме настига въпросното БМВ. Гледам на огледалата - ангелски очи светкат, тъмно син Баварец Е36. Карам си зад камиона, а Бавареца зад мен. Вече се изнервих да карам зад камиона, много кал хвърляше по предното стъкло и реших да го изпреваря. Тръгвам както съм на 5-та с 90 и Бавареца веднага след мен и ме подпира мощно отзад. Свивам се вдясно пред камиона и си карам без да махам крака от педала на газта, а този Баварец седи до задната ми броня и не мръдва от там. Стигнах скорост от 130 и той още там си седи. Отсреща се появи кола и аз натиснах спирачки, за да пусна този рейсър. Мина пред мен и какво да видя ? БМВ Е36 Компакт с огромни валяци вместо гуми отзад (бяха поне 205). Помислих, че е 316 и му тежат да ги търкаля. Гледам емблемата - 318 TI. WTF ?!?Въпросът ми е каква е причината да се получи така ?1. Фиата е*е и бяга (малко вероятно нищо, че е легендарният 1.6 мотор)!2. Просто Е36 са най-спрелите коли произвеждани някога!3. Отлепила се е оригиналната емблема на този расов немски жребец, на която е пишело 316 i и този рейсър е лепнал 318 TI за заблуда на противника (най-вероятно).Споделете вашите предположения, колеги!
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    #2
    OMFG !100 вс 140
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      E оставаше титана на шосейните спортове да се даде на един компот.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Re: Заигравка с БМВ 318 TI ?!?

        uBaHoBB написа:
        Колеги, току що се прибирам от Габрово. Бях на изпит, на който ме скъсаха. Нещо, което от много отдавна, не ми се бе случвало. След това ходих и до Техномаркет да връщам 1 флашка в гаранция, та и там много се изнервих и потеглям към Севлиево. Карам си с 80-90 зад 1 камион. И по 1 време ме настига въпросното БМВ. Гледам на огледалата - ангелски очи светкат, тъмно син Баварец Е36. Карам си зад камиона, а Бавареца зад мен. Вече се изнервих да карам зад камиона, много кал хвърляше по предното стъкло и реших да го изпреваря. Тръгвам както съм на 5-та с 90 и Бавареца веднага след мен и ме подпира мощно отзад. Свивам се вдясно пред камиона и си карам без да махам крака от педала на газта, а този Баварец седи до задната ми броня и не мръдва от там. Стигнах скорост от 130 и той още там си седи. Отсреща се появи кола и аз натиснах спирачки, за да пусна този рейсър. Мина пред мен и какво да видя ? БМВ Е36 Компакт с огромни валяци вместо гуми отзад (бяха поне 205). Помислих, че е 316 и му тежат да ги търкаля. Гледам емблемата - 318 TI. WTF ?!?Въпросът ми е каква е причината да се получи така ?1. Фиата е*е и бяга (малко вероятно нищо, че е легендарният 1.6 мотор)!2. Просто Е36 са най-спрелите коли произвеждани някога!3. Отлепила се е оригиналната емблема на този расов немски жребец, на която е пишело 316 i и този рейсър е лепнал 318 TI за заблуда на противника (най-вероятно).Споделете вашите предположения, колеги!
        Гледал ти е сиира .
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

        Коментар


          #5
          Re: Заигравка с БМВ 318 TI ?!?

          cveiba написа:
          uBaHoBB написа:
          Колеги, току що се прибирам от Габрово. Бях на изпит, на който ме скъсаха. Нещо, което от много отдавна, не ми се бе случвало. След това ходих и до Техномаркет да връщам 1 флашка в гаранция, та и там много се изнервих и потеглям към Севлиево. Карам си с 80-90 зад 1 камион. И по 1 време ме настига въпросното БМВ. Гледам на огледалата - ангелски очи светкат, тъмно син Баварец Е36. Карам си зад камиона, а Бавареца зад мен. Вече се изнервих да карам зад камиона, много кал хвърляше по предното стъкло и реших да го изпреваря. Тръгвам както съм на 5-та с 90 и Бавареца веднага след мен и ме подпира мощно отзад. Свивам се вдясно пред камиона и си карам без да махам крака от педала на газта, а този Баварец седи до задната ми броня и не мръдва от там. Стигнах скорост от 130 и той още там си седи. Отсреща се появи кола и аз натиснах спирачки, за да пусна този рейсър. Мина пред мен и какво да видя ? БМВ Е36 Компакт с огромни валяци вместо гуми отзад (бяха поне 205). Помислих, че е 316 и му тежат да ги търкаля. Гледам емблемата - 318 TI. WTF ?!?Въпросът ми е каква е причината да се получи така ?1. Фиата е*е и бяга (малко вероятно нищо, че е легендарният 1.6 мотор)!2. Просто Е36 са най-спрелите коли произвеждани някога!3. Отлепила се е оригиналната емблема на този расов немски жребец, на която е пишело 316 i и този рейсър е лепнал 318 TI за заблуда на противника (най-вероятно).Споделете вашите предположения, колеги!
          Гледал ти е сиира .
          Колега, ако срещу теб идваше кола, ти щеше ли да ми гледаш сЕира ? А и не знам за кого е сеира - за мен, който си карам най-спокойно със 130 на 5-та или за този мъж, който 10 минути стои в насрещното, опитвайки се да ме изпревари ?
          Renault Modus 1.2 16v 2006
          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

          Коментар


            #6
            Е 205 гуми валяци ли са бе колега?! :DАма и 2ра точка не е далеч от истината!!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              xctr написа:
              Е 205 гуми валяци ли са бе колега?! :DАма и 2ра точка не е далеч от истината!!
              Колега, може и по-широки да са били. Големи батали си бяха. А за мен са си валяци, защото никога не съм слагал по-широки от 195. А в момента зимните ми са на 175.
              Renault Modus 1.2 16v 2006
              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

              Коментар


                #8
                Отговора сам си си го дал - 1.6.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  Ами със 33-ката от подписа 1.3 90 магарета скачах на 320 Е36,естествено ме взимаше но доста несигурно,а 318 или и 16 си ми бяха спецялитет за по леката с около 300кг алфичка... Абе под 320 са си куци кончета,а и доста пъти съм бил свидетел как Пежо 106 110 коня кантари Е36 със 2.5 под капака(до лъм 140-150км/ч примерно)... Това че е 140 коня компота не го прави бегачка неземна,и със Пунтака бих се пуснал та и тир да ми направи,все пак си остава германска баба Цоцолана...
                  Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4 JTD , Alfa Romeo 33 1.3VL-ex

                  Коментар


                    #10
                    не съм фен на бмв но да кажеш че под 320 е спряло ясно не си карал бмв 318 is и 318 ti вървят доста по добре от 320

                    Коментар


                      #11
                      Пускал съм се с 320 Е36 Coupe и от 0 до 100 бяхме на кантар. От там нататък сякаш спрях :D
                      Renault Modus 1.2 16v 2006
                      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                      Коментар


                        #12
                        За спрялите куфари имах впредвид тези дето пише само I накрая,а че is-ката и ti-ката са малко по друга бира-съгласен,но както казах не са резачки невиждани...пример - is-ка върви до към 140-150 една задна броня пред 33-ка 1.5 карбураторния бензинояд,демек не е толкова голямо страшилище...Е46 320d от летящ кантари брава "иноишес",аз бях в бавареца до "пилота"...от къде знам ли? Ами всичките авери все Вурстове карат,сверки има редовно...Та не са сили неземни,просто всичките скачат все на коли с по 30-40 коня по малко,до като както казах не изкочи някое Пежо 100 коня и после...рев и чесане по главата като хималайски мечки...Хайде тогава да поставим въпроса така : Прочутата Is-ка или Alfa 145QV(примерно) ?
                        Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4 JTD , Alfa Romeo 33 1.3VL-ex

                        Коментар


                          #13
                          Бре одавна не бях чел темите в раздела...то имало прогрес...преди не се скачаше чак на такива коли ) 318ти ми дръпа стилото...пък какво остава за 1.6 браво/а ) Този пич или ти е гледал сеира или е бил 316 с тЮнинг надпис на багажника...ама пак добре, че не е бил сложил великото М отзад...тогава каква ли щеше да е темата... Бравото скъса м3-ка...е това вече е друга дума...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #14
                            Колеги, за какво си говорите тук?Аз не разбирам.Към автора на темата: Колега, ръгаш 4-та и си ГАЗ.Ако трябва и 3-та. И пак ГАЗ. До ламарината. това е ФИАТ. Само стикерите ще ти гледат. Понимаеш?
                            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                            Коментар


                              #15
                              Не мога да разбера какъв е сеира за мен ?!? Карам си най-нормално на 5-та, а някой тръгва да ме изпреварва и стои 10 минути в насрещното, докато не натисна спирачка и го пусна, щото отсреща идва кола. Е, то май заради такива сеирджии като него ставали ПТП-тата а ?Колега, а ти мислиш, че твоето Стило 115 коня е сила ли ? Ако е сток, съм убеден, че ще вървим поне на кантар до 130.
                              Renault Modus 1.2 16v 2006
                              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                              Коментар

                              Working...
                              X