Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за реставрация на FIAT ARGENTA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет за реставрация на FIAT ARGENTA

    Здравейте!Във форума съм нов,а и това с което съм решил да се захвана също е ново за мен (реставрация). Имам един FIAT ARGENTA сравнително запазен ,който реших да реставрирам и се чудя как да стане,дали да е в оригинален вид или да го тунинговам.Фиата е модел Аржента 2000 i.e. (122 Hp) двувалка , с перфектен двигател и с забележки по купето.Липсват фар десен,проблем с инсталацията,повреден компютър ,генерация ,предни седалки.Салонът е запазенДълго се рових по нета и не видях много такива в BG .В Италия има 3-4 за по 4-5000 евро(оригинал), а тунинга м/у 15-30000 евро.Модела е произвеждан само 3(три) години,т.е не са произведени много , а едва ли са и останали много.Моля за мнение и за помощ (естественно).Решил съм да я върна към живот.Грешен раздел -> Преместена. Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Я качи снимки да видим за какво става на въпрос.

    Коментар


      #3
      Здравейте!Бях обещал да пусна малко снимки на фиата.Ето ги и тях.

      Коментар


        #4
        това е уникат пич честито колата е със задно задвижване и има много емоция в нея а и нивото на оборудване трябва да е високо
        STILO JTD

        Коментар


          #5
          kanev написа:
          Здравейте!Бях обещал да пусна малко снимки на фиата.Ето ги и тях.
          Де ги? Ето тук http://www.classiccar-bg.com/index.php има такива ентусиасти.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            kanev написа:
            Здравейте!Бях обещал да пусна малко снимки на фиата.Ето ги и тях.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Ето още малко снимки.
              Прикачени файлове

              Коментар

              Working...
              X