Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дизел от седем бензиностанции кристализира само при минус 13

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Маса народ пише,че кадрите са сменени,ама ти им вярвай.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #47
      https://www.dropbox.com/s/j6o0rmwce2...2021.33.03.mp4 временен линкСнощния репортаж - 47ма секунда.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #48
        style34 написа:
        В късната емисия новини на Нова снощи си го даваха репортажа и термометъра също доста дълго го даваха на екрана, но бях далеч от телевизора и не видях какво показва. Едва ли ще е нещо различно де, въпросът е, че си го показваха, не са го изрязали.
        Кадъра в който е показан термометъра в късната емисия е изрезка, която е добавена после. В нея термометъра показва -13 градуса по целзии. В Нова Плей в предаването Здравей България, епизод 83, сезон 5, час - 2:05:00 се вижда как термометъра който е във фризера при ботилките показва -24 градуса по целзии. Тея от Нова нестига че направиха огромен гаф, ами после не си признаха, а се опитаха да го заличат с лъжи.
        FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

        Коментар


          #49
          krasio_79bs написа:
          Маса народ пише,че кадрите са сменени,ама ти им вярвай.
          Не бе, аз нищо не казвам, даже казах, че не видях какво показва.Баси скандалното, да монтират репортажа, за да си замажат гафа. То по-добре да не го бяха пускали изобщо повече, отколкото донагласен.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #50
            И аз го гледах късния репортаж снощи, общо взето клипчетата бяха различни, просто след като се насраха явно са направили някакъв последен опит с бутилките в хладилника и са го натъкмили към крайния продукт, който излъчиха по телевизията, интересно защо не го пуснаха в емисията в 20:00 часа, ами много просто, явно тогава още не беше станал последния вариант на репортажа
            punto HGT

            Коментар


              #51
              Прочетох темата и ме заинтригува тази история с температурата Клипът с цялото предаване си е на мястото в нова плей и не е пипан - температурата наистина е отчитана по скалата за фаренхайт Аз лично нямам вяра на този термометър за 1 лев ама тези журналисти верно се излагат ...Ето линк към клипа с цялото предаване: http://play.novatv.bg/play/344179?autostart=true
              Прикачени файлове

              Коментар


                #52
                Аз чакам на Оги опита.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #53
                  Пичове, стига хабихте енергията залудо,ще вземете да похабите замразения зарзават с тея води и нафти у фризера.Провокиран от вашите опити, довечера мисля да направя експеримент с домашна гроздова ракия/ 45 градуса/.На колко ли градуса ще замръзне?

                  Коментар


                    #54
                    revit_fan написа:
                    Провокиран от вашите опити, довечера мисля да направя експеримент с домашна гроздова ракия/ 45 градуса/.На колко ли градуса ще замръзне?
                    Ще се точи малко по мазно в чашата, иначе не я чакай да замръзне , а ако все пак замръзне, препоръката ми е да не я консумираш, колкото и да ти се пие
                    punto HGT

                    Коментар


                      #55
                      Ето тук във Фейсбук им сипах доста.Благодаря ви за материалите
                      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                      Коментар


                        #56
                        ilkor написа:
                        - температурата наистина е отчитана по скалата за фаренхайт Аз лично нямам вяра на този термометър за 1 лев ама тези журналисти верно се излагат ...
                        И аз нямам вяра на този термометър, но нека хипотетично да пресмятаме:"При преминаване от скала Фаренхайт в скала Целзий от изходната цифра се изважда 32 и се умножава по 5/9 При преминаване от скала Целзий в скала Фаренхайт изходната цифра се умножава по 9/5 и се прибавя 32 "Та, аз виждам -10 °F - 32 e -42 x 5 е 210, нали. Е, 210 делено на 9 и е... - 23,33333 °C.Ако журналистите се кълнат, че виждат -13 °C (гледайки грешната скала), то тогава реалната е 13+32*5/9 = 45* 5/9 = - 25 °C точно. Та, журналисти...Направиха гаф. Това е неоспорим факт. И вместо да си посипят главите с пепел... Аз тази сутрин гледах продължението. Ами... опитаха да замажат нещата. Пак даваха термометър от 1 лев, ама с обратна скала. КОЕТО НЕ ПРАВИ ЧЕСТ НА МЕДИЯТА.А за ракията, колегата може да е спокоен. Етанола замръзва при -114,15 °С. В домашни условия няма как да се постигнат такива температури. Виж, ако ракията е замръзнала редом до нафтата, тогава има повод за притеснение. Да не се объркат бутилките... Ха, сега се щамам :D "ПУ... вода..." :D От кой филм е това, помните ли? didich - много си бърз бе, баце! Получаваш награда - 100 грама ... нафта.
                        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                        Коментар


                          #57
                          lhristov написа:
                          Ха, сега се щамам :D "ПУ... вода..." :D От кой филм е това, помните ли?
                          Църна маца, бел котак
                          punto HGT

                          Коментар


                            #58
                            Ето какво ми отговориха от Нова:[quote:7df6a59a52]Привет, Владимир, по повод експериментa на ,,Здравей, България
                            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                            Коментар


                              #59
                              [quote:26840478d4="vgeorgiev"]Ето какво ми отговориха от Нова:[quote:26840478d4]Привет, Владимир, по повод експериментa на ,,Здравей, България

                              Коментар


                                #60
                                Трябва, в интерес на истината да призная, че съм в грешка. Термометърът е същия и скалата е същата.Ето тук съм сбъркал - " Пак даваха термометър от 1 лев, ама с обратна скала. "НО, фактите говорят...
                                Прикачени файлове
                                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                                Коментар

                                Working...
                                X