Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спукано предно стъкло - какво и къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте отново, оставих колата за смяна с китайско стъкло в Кобра. Служителката малко нервно ми обясняваше, че китайските нямат някакви уплътнения за красота и да не взема да протестирам после (сигурно има страх от ядосани клиенти). Аз и казах, че за мен е важно да е залепено добре, да няма после конденз или отлепяне. Преди това по телефона говорих с човек, който ремонтира счупени стъкла и той ми обясни, че всички, които лепят стъкла са некадърници и че трябва колата да не мърда след лепенето 24 часа. С всички тези забележки наум, се надявам все пак колата да не е безвъзвратно съсипана когато си я взема обратно след три часа... :-/
    Последна редакция от todor_kristev; 19.05.2017, 13:11.

    Коментар


      #17
      todor_kristev написа: Преглед на мнението
      Преди това по телефона говорих с човек, който ремонтира счупени стъкла и той ми обясни, че всички, които лепят стъкла са некадърници и че трябва колата да не мърда след лепенето 24 часа.
      Ама естествено, че майстора така ще каже, нали трябва да игнорираш другите та да отидеш при него. То не е голяма философия да лепят стъкла, но в твоя случай трябва хубаво да се залепи там където е гуменото уплътнение в края. Иначе сега на слънце може и значително бързо да хване с лепилото което лепят. На мен са ми лепяли стъкло и 3 години докато продам колата нямаше забележка , дори е трудно доловимо, че е лепено изобщо

      Коментар


        #18
        Залепиха го бързо и изглежда добре. Струваше 116лв с прехвърлянето на три лепенки, китайско xyg. Дават доживотна гаранция.

        Коментар

        Working...
        X