Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Барчета 1.8 -не работи на ниски обороти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Барчета 1.8 -не работи на ниски обороти

    Здравейте колеги.Имам Фиат Барчета 1999год.Забива муцуна и се тресе при запалване-не иска да работи на ниски обороти.Ходих на компютърна диагностика-казаха недостаъчен дебит.Смених бензинова помпа и горивен филтър...проблема остава.Някакви идеи от какво още може да е?
    брани

    #2
    И при мен е така колега на Темпрата. Преди седмица ми смениха водния радиатор и явно при смяната са прецакали работата. След доста четене по форуми и теми, точно тук в тоя раздел намерих май от какво е! При мен, зад термостата, или по точно като застанеш пред двигателя, вляво до него има няква джвъчка, на която има куплунг за включване на два кабела. На същия тоя корпус има нещо като датчик, от който излизат две тръбички тънички, като вакумче някакво. Та като извадя куплунга на въпросната джвъчка, колата се палва от раз и на газ, и на бенз, само дето влиза в некви високи обороти! Та пробвай да откачиш куплунга и да палнеш, ако имаш такова нещо ( нямам идея как се казва, вероятно е някакъв регулатор на празен ход или некъв датчик) След празниците в двата работни дни ще ходя на майстор, най вероятно. Ако откриеш нещо и ти, сподели!!!!

    Коментар


      #3
      Re: Фиат Барчета 1.8 -не работи на ниски обороти

      Бранко написа:
      Здравейте колеги.Имам Фиат Барчета 1999год.Забива муцуна и се тресе при запалване-не иска да работи на ниски обороти.Ходих на компютърна диагностика-казаха недостаъчен дебит.Смених бензинова помпа и горивен филтър...проблема остава.Някакви идеи от какво още може да е?
      На рейката от страни има горивен регулатор с вакумен маркуч от страни запали колата и извади маркуча и виж да не мирише на бензин.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар

      Working...
      X