Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен звук като съскане, само при студен двигател сутрин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен звук като съскане, само при студен двигател сутрин

    Здравейте на всички, от скоро имам проблем, някакъв лек шум се чува отпред като я паля колата сутрин, леко съскане с прекъсване и започване отново и така докато загрее, като натисна съединителя този шум спира, пусна ли го пак се чува и така докато загрее после вече го няма. . . Има ли е някой подобен проблем? как го е решил? от какво е този шум? какво трябва да сменя? всичко по колата е ОК само това ме притеснява. (16v)

    #2
    А колата е фиат предполагам?!?!?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Re: Странен звук като съскане, само при студен двигател сутр

      FiatV написа:
      Здравейте на всички, от скоро имам проблем, някакъв лек шум се чува отпред като я паля колата сутрин, леко съскане с прекъсване и започване отново и така докато загрее, като натисна съединителя този шум спира, пусна ли го пак се чува и така докато загрее после вече го няма. . . Има ли е някой подобен проблем? как го е решил? от какво е този шум? какво трябва да сменя? всичко по колата е ОК само това ме притеснява. (16v)
      Колега къде отпред се чува шумът,и наистина каква е колата,дай малко подробности

      Коментар


        #4
        Re: Странен звук като съскане, само при студен двигател сутр

        Бензинова Мареа 16v sx. Шумът се чува отпред от към ремъците, но не е от тях, не е и от двигателя.

        Коментар


          #5
          Re: Странен звук като съскане, само при студен двигател сутр

          FiatV написа:
          ..... като натисна съединителя този шум спира, пусна ли го пак се чува и така докато загрее после вече го няма. . . ....
          Аксиален лагер? или Лагер на първичния вал? Я се заслушай да не би да идва от към СК
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            или по-точно аксиален лагер

            Коментар

            Working...
            X