Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз да се изфукам с още една турбо бегачка, но не талянка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито, Джими! Само хубави емоции с новото возило!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #17
      M5kov написа:
      Честито, много готина Много да върви и малко да гори!
      Хихи, много се радвам на отношението и поздравите ВИ, на всички !!!Матейски или да изплюе камъчето, или да не ме шашка ... маса требе задължително да се запази!А иначе освен външният вид, който е впечатляващ и според мен това е последната красива 20х от моделното им семейство! Просто толкова грозен автомобил като пежо 208 не бях виждал!?Дугото, което е интересно за двигателя е, че се вгражда в Mini Cooper S и Citroen - DS3 - 1.6 THP ?! Разбира се с малко разлики по периферията, например видях ,че при мини-то интеркулера е хоризонтално разположен пред водният радиатор, а при ДС3-та има 6-степенна кутия.
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #18
        Честито и много безаварийни! Макар че това дето вече е вдигнала грешка и работи като трактор, е кофти начало. Куражлия си, щом се хвърляш на турбо-бензинка. Просто думата турбо за мен е синоним на проблем.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          snake - не така крайно де Сигурно 80% от МПС-тата, движещи се по пътищата са турбалани. Ако всеки се стряскаше толкова от едно турбо... На колегата, много безаварийни желая, и да отстрани бързо и лесно проблема!
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #20
            Jimy написа:
            Благодаря на всички!!!
            Red Storm написа:
            ... И сега сериозно-отървавай се бързо от тази бегачка.
            защо?
            Как защо? Френските, италианските и английските коли не стават за нищо... ЧЕСТИТО и със здраве!
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #21
              tyson, не съм искал да прозвучи крайно. Просто понякога като се напише нещо, изглежда по-крайно, отколкото ако го кажеш. Твърдението, че 80 % от колите са турбинирани, е абсурд. Че турбото е потенциален проблем, с който са се сблъсквали мнозина, е факт. А турбо-бензинов двигател е екзотика. Затова му казах, че е куражлия .
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #22
                Не се плаша, ама хич от турбо двигател! Имам един перфектен ЖТД, на който колеги му бяха дали диагноза за турбото ... е да, ама не! Защото от както съм взел бравото се кара САМО с пълна синтетика! И франсето ще се кипри с подобно, но 0-40!
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #23
                  Jimy написа:
                  M5kov написа:
                  Честито, много готина Много да върви и малко да гори!
                  Хихи, много се радвам на отношението и поздравите ВИ, на всички !!!Матейски или да изплюе камъчето, или да не ме шашка ... маса требе задължително да се запази!А иначе освен външният вид, който е впечатляващ и според мен това е последната красива 20х от моделното им семейство! Просто толкова грозен автомобил като пежо 208 не бях виждал!?Дугото, което е интересно за двигателя е, че се вгражда в Mini Cooper S и Citroen - DS3 - 1.6 THP ?! Разбира се с малко разлики по периферията, например видях ,че при мини-то интеркулера е хоризонтално разположен пред водният радиатор, а при ДС3-та има 6-степенна кутия.
                  Джими,какво да ти кажа-калпава и скъпа електроника.По-зле и от на Стило.Постоянно свети нещо.За теб не е ли достатъчна причина да я разкараш само заради това,че вече си показа рогата?Дано да е нещо дребно.И да не е закърпена заради бърза продажба. Подкара ли я?
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    #24
                    style34 написа:
                    Jimy написа:
                    Благодаря на всички!!!
                    Red Storm написа:
                    ... И сега сериозно-отървавай се бързо от тази бегачка.
                    защо?
                    Как защо? Френските, италианските и английските коли не стават за нищо... ЧЕСТИТО и със здраве!
                    Вероятно се шегуваш.Нямам впредвид това.Коментираме определен екзотичен модел.Доста от частите му ще да са с поръчка.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      #25
                      То по тая логика колкото повече екстри има автомобила - толкова повече потенциални проблеми. Дай да си поръчваме коли с атмосферни двигателчета, врътки на джамовете и ресорно окачване... Честито на колегата. Мн безаварийни км и да караш според правилника и закона.
                      M-Benz E 250 TD 150hp
                      M-Benz 200d 75 hp
                      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                      Коментар


                        #26
                        Jimy, джамбазинa знае ли ,че колата е получила повреда? По твоите думи разбирам , че автомобила се е повредил веднага след покупката. Дано да е пълна случайност. Според мен човека, който ти е продал "Peogeot"-о трябва да плати за ремонта или поне половината.
                        SEAT Leon Cupra 300
                        Triumph Street Triple 765 R

                        Коментар


                          #27
                          msotiroff написа:
                          Дай да си поръчваме коли с атмосферни двигателчета, врътки на джамовете и ресорно окачване...
                          Аз бих си поръчал, ако все още имаше нови такива. Един FIAT 125 примерно. А що се отнася до турбото, бих го добавил към известната мисъл на Енцо Ферари "Аеродинамиката (и турбото) е за тези, които не могат да правят двигатели" :D Но поздравявам колегата за смелия избор, не помня някой скоро да се е хвалил с такава интересна и екзотична кола във форума. Обикновено новите придобивки са скучни, банални и пенсионерски :D
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            #28
                            На мен ми е по-интересно, каква би била целта на подобна покупка? Честито, със здраве и безаварийно

                            Коментар


                              #29
                              Kuku написа:
                              На мен ми е по-интересно, каква би била целта на подобна покупка? Честито, със здраве и безаварийно
                              уоооооооооооооооооом тссссссссссцццццццсссссссссссссс П.с.: Честито колега! Със здраве да си надуваш турбото Попадало ми е да карам А4 1.8Т, и няма такъв кеф, като турбиниран бензинов двигател, а пък едно е да е заводско турбото, друго е ти да си го слагаш...
                              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                              ...E90..incoming..!!

                              Коментар


                                #30
                                Kuku написа:
                                На мен ми е по-интересно, каква би била целта на подобна покупка? Честито, със здраве и безаварийно
                                1999 ==> 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X