Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз да се изфукам с още една турбо бегачка, но не талянка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз да се изфукам с още една турбо бегачка, но не талянка!

    Пежото е с първа регистрация 12.12.2006 и е стъпнало на българска земя на 02.12.2013!!!Имам снимки от рекламата за продажба от автокъщата, но един приятел ми обеща да я наснима с хубав обектив и по-нататък ще пусна авторски!!!
    Прикачени файлове
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    #2
    Браво! Много готина машинка!
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Благодаря, на живо е още по симпатична и първите впечатления са само позитивни!Малко по-малко е от бравото. Много запазено вътре и лесно за управление и достигане до всичко.НАЙ-после има място за чашки, малко са на неудобна позиция, но все пак има!Много лесно се кара и е доста по-маневрена от фиатката?! Пишеше някъде радиус от 10-10,20 м ... или нещо такова.За динамиката, за съжаление нищо не мога да кажа, защото се появи проблем веднага след като я настъпах ... ?! Просто нещо се скапа ??!Приятели ме успокояват с бубина, кабели или свещи ... дано е това, защото сега работи като трактор. Т.е. работи на три цилиндъра, светна ми чека и пише на италянски някакви глупости за "системата за чистота" /anomalia sistema antinquinamento/ .Утре ще хода на диагностика и ще си каже!Поръчах вече 5 Liter Mobil 1 Neu Life 0W-40 и се започва обслужването ... само нека да събудим лъва, щото ми е идиотско в момента!?
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        Дано не е нещо сериозно. С какъв двигател е "въшката"?
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          1.6 турбалан - 150 маймуни

          Коментар


            #6
            Да турбо бензинка, някаква съвместна разработка на БМВ и ПСА, и като характеристики е много впечатляващ! Максималните 240 нютона са достигнати и са на разположение в диапазона от 1400 до 5000 оборота ,просто звучат неистински за бензинов двигател, до колкото съм запознат разбира се.
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #7
              Честито колега много да те радва
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #8
                Честито изглежда супер.
                BMW E46 coupe
                Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                Коментар


                  #9
                  Ехаа, супер е, цвят, джанти, салон перфект! Със здраве да си я караш, и само хубави мигове .
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Честито,Джими.Да запазвам ли маса,за да почерпиш? И сега сериозно-отървавай се бързо от тази бегачка.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      #11
                      Брaво колегa. Нaистинa ми грaбнa окото.Много е крaсивa нa външен вид.Пожелaвaм ти много безaвaриини километри с нея.
                      първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                      Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                      Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря на всички!!!
                        Red Storm написа:
                        ... И сега сериозно-отървавай се бързо от тази бегачка.
                        защо?
                        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                        http://www.keepfighting.ms

                        Коментар


                          #13
                          Честито колега, да си я караш със здраве и много безаварийни км. Този мотор не е точно разработка са пса и бмв, а си е чисто бмв. Вгражда се както в ситроен така и в пежо. Навремето си размениха един дизел срещу един бензин и така се почна със съвместните разработки На мен лично много ми харесва този мотор, карал съм Ц4 с него като служебна. Впечетляващ е както откъм мощност, така и откъм икономия.
                          Fiat Coupe 1.8

                          Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                          Коментар


                            #14
                            Jimy написа:
                            Благодаря на всички!!!
                            Red Storm написа:
                            ... И сега сериозно-отървавай се бързо от тази бегачка.
                            защо?
                            Мани го тоя Хондаджия
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Честито, много готина Много да върви и малко да гори!
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X