Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам малък проблем с вървенето на браво хгт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам малък проблем с вървенето на браво хгт

    Вчера малко ходихме на пистата покрай града ни да си правим малко удоволствие с колите и като почвам да изреждам скоростите и по някое време колата почва да предърпва все едно няма бензин и неиска да върви както преди и паленето повечето пъти се осъщестява по трудно с повече въртене на стартер а като нее палено от повече време първият път пали и тресе на 200 уборота гася паля втори път и всичко е на ред но е много дразнещо да въртя толкова много на стартер по някога чак пада акумолатора

    #2
    Забравих да кажа че преди правеше 230 240 а сега едвам правя 220

    Коментар


      #3
      _NBG_ написа:
      Забравих да кажа че преди правеше 230 240 а сега едвам правя 220
      Уау, с тия проблема дето ги описваш се чудя изобщо под колата качва над 3500оборота че и да прави 220рмп.Измери налягането на бензина, и сваляй бензиновата помпа, или е задръстена или е сцепила някой от маркучите.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Еми тия дни ще го направя че в момента нямам много време а иначе и една лампа като дюзичка кадето пръска ми светва постоянно а ако е огаснала като поседи на тихи пак светва и като подам малко газ гасне

        Коментар


          #5
          _NBG_ написа:
          Еми тия дни ще го направя че в момента нямам много време а иначе и една лампа като дюзичка кадето пръска ми светва постоянно а ако е огаснала като поседи на тихи пак светва и като подам малко газ гасне
          Ами то това май беше най-важното което трябва да кажеш
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            Kay_ написа:
            _NBG_ написа:
            Еми тия дни ще го направя че в момента нямам много време а иначе и една лампа като дюзичка кадето пръска ми светва постоянно а ако е огаснала като поседи на тихи пак светва и като подам малко газ гасне
            Ами то това май беше най-важното което трябва да кажеш
            Мда, тогава нещата може да са различни, закачета я на диагностика и проверета дебитомера, дузите и бобините.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Ок мерси ще проверя и ще пиша дали се е оправила

              Коментар


                #8
                Днес изчистих дюзите дебитомера дроселовата клапа и стъпковото моторче и колата почна малко по добре да върви но още има проблема с паленето и сега незнам защо като покарам малко и ми държи по високи обороти 1000 и малко отгоре но за жалост неможа да се свърже диагностиката пробвахме няколко пъти и не намира мотора незнам дали като е на бош а пък компа на бравото е на магнети марели мисля чее несъм сигурен но със сигурност нее на бош.

                Коментар

                Working...
                X