Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на отбора - ще си купувам Пежо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Кефа цена няма, така че си купувайте каквото ви кефи, иначе всичко останало е "гроздето е кисело".Честито!

    Коментар


      #17
      Честито на колегата и след като се кефи и има пари да я поддържа колицата защо пък не. п.с. Повечето изказвания в тази тема ми напомниха на вица за разликата между американски, руски и български форум:- американския: - задаваш въпрос и ти отговарят- руския: - задаваш въпрос, връщат ти въпрос и накрая ти отговарят- българския: - задаваш въпрос, всички ти казват как може да си толкова тъп, че да задаваш такъв въпрос

      Коментар


        #18
        То да беше така как да е. Ами в случая човекът даже и въпрос не задава...
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #19
          Lane Staley написа:
          Човекът си е купил кола и се е похвалил най-чистосърдечно.В резултат на което вие започвате да му гледате в портфейла. Като на всичкото отгоре не можете да направите една елементарна сметка? А в резултат от моя пост ( поне ) един човек се научи как се смятат 50% от дадена сума.
          До колкото разбирам "сряда другата седмица" е утре.Демек може и да не я е купил, не мислиш ли?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            Мда ... всички отправят честитки, но дали се е случила покупката ?! И докато чакаме развръзката, ще ВИ помоля за мнение , за още едно пижу!http://www.cars.bg/c520685
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #21
              И сега не разбрах...Честитим ли на колегата новата придобивка или - не ?Аз му я честитя. И чакам отзиви. Нямам нищо против да се хвърля на едно такова ПИжо, стига някой да ме убеди. В процес съм. Трябва ми такъв клас кола. :P
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #22
                Аз бих те убеждавал, да не е 308.

                Коментар


                  #23
                  ...

                  Каквото и да е - колата вече е взета, на 53 хиляди и нещо, с пълна сервизна история, всичко и работи... Вече навъртях 2000км. Доволен съм, макар че седалката на Мареата беше по-удобнаКупихме я в петък, на 13ти - за добро или за лошо И рег. номера ми е с 13... И съм роден на 13-то числоВ крайна сметка исках нещо, което да купя и карам, а не - да купя, да стягам, да карам... На Горубляне има много по-изгодни оферти на незнайни километри и незнайно как карани...Колегата от Люлинското СФА може да види сервизната история и да каже мнение точно за тази. Малко се смях като казаха, че е карана от работещ пенсионер, но се оказа, че собственика действително е 45-ти набор))
                  Прикачени файлове
                  Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                  Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                  Коментар


                    #24
                    [/quote]че е карана от работещ пенсионер, но се оказа, че собственика действително е 45-ти набор[quote]Абе ние родените преди 70 години знаем как се кара и поддържа добре един автомобил. Честита ти придобивка. :D
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #25
                      коцев написа:
                      Абе ние родените преди 70 години знаем как се кара и поддържа добре един автомобил. Честита ти придобивка. :D
                      Определено старите кучета поддържат много по-стриктно и с любов возилата Заигравката ми беше с редовния лаф на джамбазите за колата "карана от пенсионер, който е ходил само до магазина с нея"
                      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                      Коментар

                      Working...
                      X