Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за добавка за прочистване на дюзи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз бих предложил едно резервоарче трансформаторно масло.не само дюзи а всичко по горивната система ще светне,а и е по качествен продукт от нафтата
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      #17
      Стига да има от къде да си го купиш трансформаторното масло . Тези масла са най удачни за почистване на дюзите, всичко друго е .....
      Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
      харчи: DOSTA

      Коментар


        #18
        Почистването си е почистване, но по-важното е навременно да се полагат грижи, за да се удължи живота на дюзите. Всички знаем какви са ни горивата. Щом не горят добре, какво остава за смазочните им качества?

        Коментар


          #19
          по принцип за какво се ползва това трансформаторно масло и колко се смесва с нафтата или не се смесва имам приятели на всевъзможни места и мисля че мога да го намеря стига да ми кажете в коя индустрия се ползва и за какво

          Коментар


            #20
            Трансформаторното масло (или изолиращо масло) е високо рафинирано минерално масло с отлични диелектрични качества, използвано предимно в електрическите уреди по трансформиране и пренос на електрическа енергия с високо напрежение. То е основен материал при производството на високоволтови трансформатори с голяма мощност поради изолационните му качества, с което се увеличава надеждността на процеса на трансформиране на електроенергия. В уредите където се използва, трансформаторното масло надеждно подтиска коронен ефект, искрене или електрическа дъга при превключване или разединяване на електрически вериги по време на експлоатация. Предпазва електрическите уреди от корозия на корпуса или стоманените ядра на трансформатора. С добрите си качества топлопроводимост и термоустойчивост, действа като охладител и температурно стабилизира работата на електрическите уреди в които се използва.Диелектричната проницаемост на непречистеното масло е около 12 MV/m докато при пречистеното трябва да е над 24 MV/m при ефективни стойности. БЕЗ ДА ИСКАМ ГО НАМЕРИХ И БЕЗ ДА ИСКАМ ИМАМ ПРИЯТЕЛИ ОТ EVN и май ще си набавя Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            Коментар


              #21
              И с какво точно въпросното масло ще почисти горивната уредба?

              Коментар

              Working...
              X