Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 117

Тема: Браво 1.9ЖТД срещу Астара и Кадет ХЕ, БМВ 328 и фиеста

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат emzo написа:
    Турбо и дюзи ?
    Турбо Ихи от либра 2.4 - не е най- подходящото, но пък е най- евтиното, което може да свърши работа в случая, а и това ми е подарък от колегата Cveiba - за което съм му благодарен Дюзи от ЖТД100 - ама там филма е голям при мен. Така и не попаднах на хубави но пак добре върви колата. Исках уж да мина тънко но... Евтиното излиза скъпо доста често!!! Трябваше още в началото да дам повече пари за едни хубави от ЖТД115 Преправен изпускателен колектор за да пасне на фланеца на турбото, че е по- голям.Генерация - почва на Ф55 до картера и после Ф60 с един резонатор и едно крайно гърне.Няколко маслоустойчиви мъркуча от магазин за камиони Ремап след всичко.Краен резултат - около 170 коня според мен
    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

Фиат фанатик Аватарът на D. Stanev
    Регистр. на
    17.09.2009
    Скоро се пусках 328-ца купе - взема ми старта заради задното, прави 2 коли и после вървим успоредно до 160, като сложа V-та увяхвам. На летящ старт от ІІ-ра, тръгвам и му дърпам с половин кола до около 120, после ме изравнява и вървим така до 160, после пак същия филм - нагоре се отдалечава доста. Проблемът идва явно от по-дългата V-та, докато той получава в този момент максималната мощност на ІV-та, а при него V-та е директна. Освен това 328-цата е над 200 коня (!!!) само на документи е 193 (с 1 повече от 325, което е смешно), вероятно е към 210, но не съм сигурен.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

mitaka_neikov с какъв съединител си? Защото преди да подменя стандартния с такъв от ХГТ, демпферният много здраво буксуваше ... дори на трета предавка! Сега нямам проблем, но и мощността ми е далеч от тая, която афишираш ти.
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат D. Stanev написа:
    Скоро се пусках 328-ца купе - взема ми старта заради задното, прави 2 коли и после вървим успоредно до 160, като сложа V-та увяхвам. На летящ старт от ІІ-ра, тръгвам и му дърпам с половин кола до около 120, после ме изравнява и вървим така до 160, после пак същия филм - нагоре се отдалечава доста. Проблемът идва явно от по-дългата V-та, докато той получава в този момент максималната мощност на ІV-та, а при него V-та е директна. Освен това 328-цата е над 200 коня (!!!) само на документи е 193 (с 1 повече от 325, което е смешно), вероятно е към 210, но не съм сигурен.
    Колега Stanev, това с либра 2.4 150 + чип ли е? Много е важно от колко км/ч е бил летящия, защото една скорост удобна за дизела не е удобна за бензина и обратно!!!Това купе Е36 328 с което се пусках в началото на темата, ако се пуснем сега мисля че ще го бия с малко до 150-160, но няма как да се знае в какво състояние му е колата. Тогава беше същата история, но на мен ми взе 1 кола на старта само, фиата е по-лек и прави страхотен старт, малко коли на предно успяват да ми вземат старта.
    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат Jimy написа:
    mitaka_neikov с какъв съединител си? Защото преди да подменя стандартния с такъв от ХГТ, демпферният много здраво буксуваше ... дори на трета предавка! Сега нямам проблем, но и мощността ми е далеч от тая, която афишираш ти.
    Съединителят е от ХГТ, бях го сменил преди 2 години и половина някъде и държи още без проблеми, но си имам чаткане в кутията! По мои наблюдения си държи към 200 коня дизел без много грижи.

Фиат фанатик Аватарът на D. Stanev
    Регистр. на
    17.09.2009
    Цитат mitaka_neikov написа:
    Колега Stanev, това с либра 2.4 150 + чип ли е?
    Колата е 140 коня варианта с мод от Ники от Горна Оряховица от алфа форума (O.E.Motorsport), но не знам на какви коне е. Този сетъп е максимума за съединителя, с по-назобан вариант върви повече, но до ІІІ-та - нагоре почва да буксува още от 2500 оборота. Летящият старт беше от 40 и от 50 на втора, и в двата случая тръгвам преди него.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат D. Stanev написа:
    Е това е нормално.До около 160кс има голямо значение за тегло/мощност.От тази скорост нагоре си трябват основно коне. В случая просто се вижда, че другата кола вади кончета под капака.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат D. Stanev написа:
    Колата е 140 коня варианта с мод от Ники от Горна Оряховица от алфа форума (O.E.Motorsport), но не знам на какви коне е. Този сетъп е максимума за съединителя, с по-назобан вариант върви повече, но до ІІІ-та - нагоре почва да буксува още от 2500 оборота. Летящият старт беше от 40 и от 50 на втора, и в двата случая тръгвам преди него.
    40 и 50 е много удобна скорост за дизела, на мен все ми искат летящ от 30 и бензина на първа, а аз се чудя на коя да тръгна. Компромисен вариант е 35 км/ч, но най- добре старт от място Гадно е това със съединителя, чак се чудя че буксува, а не тресе от маховика. Заради него почваш да намаляш максималния въртящия момент и да го изтегляш във високите обороти При фиата с бензиновия съединител се решава този пролем.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.12.2009
    трябват му още Nm,конете си ги бива.
    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат BUMAR написа:
    трябват му още Nm,конете си ги бива.
    Колега BUMAR ти некараше ли 3.0Д БМВ. Ако е така какви коне е и пускал ли си го срещу Е36 2.8? Интересно ми е колко ще ми дръпне 330Д 184 коня с ремап, но за сега никой не е застанал с такова. Не са фенове на правата повечето БМВ-сти. С малките двигатели са слаби, а тези с по- големите имат по- интересни занимания от това да карат направо :D

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Тема: Браво 1.9ЖТД срещу Астара и Кадет ХЕ, БМВ 328 и фиеста

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •