Страница 1 от 12 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 117

Тема: Браво 1.9ЖТД срещу Астара и Кадет ХЕ, БМВ 328 и фиеста

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008

Браво 1.9ЖТД срещу Астара и Кадет ХЕ, БМВ 328 и фиеста

Здравейте, гонките се проведоха в Неделя (няма клипове )Фиат Браво ЖТД105 - турбо от 2.4 и по-големи дюзи - 170++ коня (не е мерен на дино).Астра ХЕ - 150 коня + генерация + валове + други работи. Момчето каза че уж небила настроена.Кадет ХЕ - 150 коня + генерация + филтърна система и някой каза че имал чип, но за това не съм сигурен. БМВ E36 328 - 193 коня купе - мисля стокфиеста - двигател от пума 1.6 132 коня мисляСтартовете бяха от място, единствено старта с кадета беше летящ от 30 което ми беше адски неудобна скорост, но важното беше да си правим кефа.Пътя е баир нагоре, карахме около 450 метра
    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    26.07.2011
    бмв-то си го бил с 1-2 колифорда ти е било трудно да го видиш в огледалатакадета те е бил заради летящия с 1-2 колис астрата кантар или 1/2 кола разлика
    Bravo 1.9d 97г

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат nsn написа:
    бмв-то си го бил с 1-2 колифорда ти е било трудно да го видиш в огледалатакадета те е бил заради летящия с 1-2 колис астрата кантар или 1/2 кола разлика
    С БМВ-то се пуснахме 2 пъти, първия ме дръпна на старта с кола и така до края, после се пуснахме наобратно,но май неможа да тръгне хубаво, аз взех старта с една кола и така до 160, после взе да ме настига(карахме малко повече втория рън).Астрата ми направи кола на старта и до края бяха 3.Кадета ми взе кола още в началото после още една и докрая се запази разликата. 30-то от летящ му беше супер удобна скорост.Фиестата си я дръпнах, към края имаше 3 коли между нас, т.е. около 4 коли. Според момчето бяха 2 между нас, но мисля че имаше в предвид 400-ния метър, защото беше доста назад като погледнах в огледалото. Момчето ми е познат и просто искахме да видим каква ще е разликата, фиестата е доста лека и се набира доволно.Като цяло повечето хора бяха мишоци и ги беше страх да не паднат от някъв смешен фиат, предложих на някакво ауди А3 ТДИ с лепенка ТСТ рейсинг уж 180 коня било, но момчето отказа.Фиата си го надувам поетапно да не ми омръзне рано рано и до момента съм повече от доволен от вървежа му
    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Вчера сложих летните гуми и днес направих няколко старта:Астра С20XE 150 коня + чип, генерация и филтър. От място - на старта дръпнах с кола, после взе да ме застига. На 400-ния метър бях един калник отпред и после ме задмина лекоЛетящ от 35(астрата на първа, аз на втора). На старта ми взе кола докато дойде бууста и после още половин ми сложиАлфа 147 1.9 ЖТД 115 с доста добър чип и поосвободена генерация. Тая алфа докато бях със зимните гуми ме кантареше, днес бях към 4 коли пред нея. Тези седмици ще сложа нови разпръсквачи на дюзите, че неработи много добре мотора и ще видя дали ще има подобрение.

Фиат фанатик Аватарът на cveiba
    Регистр. на
    21.12.2007
    Цитат mitaka_neikov написа:
    Вчера сложих летните гуми и днес направих няколко старта:Астра С20XE 150 коня + чип, генерация и филтър. От място - на старта дръпнах с кола, после взе да ме застига. На 400-ния метър бях един калник отпред и после ме задмина лекоЛетящ от 35(астрата на първа, аз на втора). На старта ми взе кола докато дойде бууста и после още половин ми сложиАлфа 147 1.9 ЖТД 115 с доста добър чип и поосвободена генерация. Тая алфа докато бях със зимните гуми ме кантареше, днес бях към 4 коли пред нея. Тези седмици ще сложа нови разпръсквачи на дюзите, че неработи много добре мотора и ще видя дали ще има подобрение.
    Ех че нямаше как да дойда да гледам Митак на BOSCH ли са новите ти разпръсквачи ? Аз оправих мотора , крива биела на 1-ви цилиндър . Много добре заработи но и аз съм за смяна на разпръсквачи , че тягата е под стока
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

Фиат идол Аватарът на emzo
    Регистр. на
    15.07.2008
    Астра С20XE 150 коня + чип, генерация и филтър. От място - на старта дръпнах с кола, после взе да ме застига. На 400-ния метър бях един калник отпред и после ме задмина лекоЛетящ от 35(астрата на първа, аз на втора). На старта ми взе кола докато дойде бууста и после още половин ми сложи
    Вървят аз съм се отказал да се пускам с такива, все имат скрити козове.Един авер го тряснаха отзад и сега ксе-то е в моторна лодка
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат cveiba написа:
    Ех че нямаше как да дойда да гледам Митак на BOSCH ли са новите ти разпръсквачи ? Аз оправих мотора , крива биела на 1-ви цилиндър . Много добре заработи но и аз съм за смяна на разпръсквачи , че тягата е под стока
    Разпръсквачите са италиански SEVEN май беше фирмата. Цената на Bosch-a беше почти двойна.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    26.07.2011
    Цитат cveiba написа:
    Разпръсквачите са италиански SEVEN май беше фирмата. Цената на Bosch-a беше почти двойна.
    И аз съм с италиански разпръсквачи(друга марка) и за 20000км дадоха фира,дано тия да са по-качествени.
    Bravo 1.9d 97г

Фиат идол Аватарът на emzo
    Регистр. на
    15.07.2008
    Фирадки ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.05.2008
    Цитат emzo написа:
    Вървят аз съм се отказал да се пускам с такива, все имат скрити козове.Един авер го тряснаха отзад и сега ксе-то е в моторна лодка
    Мерака ми е да вървя пред кадета от началото на темата оказа се че е с къси скорости, а зимата са му правили и основен ремонт и сега върви малко по- добре от преди.Астрата с която се пуснах вчера си пада от него.Фиата има още доста за засилване още съм с оригиналната помпа за високо налягане, карам го на 1.7бара и не пуши грам.За разпръсквачите ще видим колко ще изкарат. Колкото повече, толкова по добре Сменя ли ги ще вдигна горивото още докато нестигна лимита на помпата.

Страница 1 от 12 12311 ... ПоследнаПоследна

Тема: Браво 1.9ЖТД срещу Астара и Кадет ХЕ, БМВ 328 и фиеста

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •