Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моември :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моември :)

    Ноември е - известен и като no shave november, movember, моември, абе месецът, в който в много страни по света се ходи с мустаци в знак на съпричастност към мъжкото здраве. Кампанията вече се популяризира и в България. Да се спретнем по една фотосесия с мустаци :D ?П.П. Беше трогателна гледка да видиш целия волейболен отбор на Пиаченца с мустаци в подкрепа на кампанията. Само неосведоменият коментатор на Ринг до края на мача не разбра за какво става дума и не преставаше да се чуди.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Я, имам си мо-брадър От началото на месеца съм с "мустак" и брада, обаче в Събота съм кръстник и май ще трябва да рестартирам :D
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Аз смятам да се включа, но с цялостно лицево окосмяване, само мустаци не ми харесва.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        Аз вече си отглеждам нещо под носа . Миналата година също пробвах, но издържах само седмица. Този ноември обаче мисля да съм твърд и да съм с мустаци до края на месеца. Искам да ги направя тънки, много тънки, но не знам как се оформят. Снощи се мъчих нещо и с електрическа, и с обикновена самобръсначка, но резултатът не е особено добър.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          С едноседмичен Мо-eмврийски мустак:
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            http://vbox7.com/play:ad803fdc8cИзрод :D

            Коментар


              #7
              Засрамете се от рунтавите ми мустаци и публикувайте и вие по някоя мо-емврийска снимка .
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Свърши месеца и е редно да публикуваме резултата
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  Изравям темата с моето "постижение" тази година, па може и някой друг да се включи :D
                  Прикачени файлове
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар

                  Working...
                  X