Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Top Speed на Голф 4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колега щом това не е прав път другия клип ще го направя сам по някое нанагорнище и при първа вазможност ще ви снимам двигатела и инжекторите за да се уверите и за тях няма как да ви снимам съединитела и него да видите че да се обедите че е заводския.
    брава jtd 100 01.

    Коментар


      Колега, снимай номерата на турбото, помпата, инжекторите, мап сензора.Ако пък ти се споделя, сподели колко гориво впръсква аджеба тва жтд100.Че е лека въшка, лека е. Ама заводския съединител, т.е. не съединителя, маховика пърди много рано.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        stioan80 написа:
        Грешно си засякал колега 6,7 сек от 0-100 и турбината е на 1,5 бара .и това е абсолютно сиромашки тунинг без пари с лични настройки .
        Добре бе колега, значи първо твърдиш че с оригиналната турбина караш на 1.5 бара налягане и колата ти върви колкото на първия клип.
        stioan80 написа:
        колега во пускам гаста като сменям предавките а Valiosport на клипа е със заводската турбина във момента вече е със хибридна.Не е сниман клипа по нанадолнище ако дойдеш да ги тестваме с прословутия ARL ще ти покажа каде е сниман,а специално за споменатите голфове доста от тях съм направил не са това което ги описваш.
        После казваш че колата вече е с хибридна турбина, т.е. предполагам си сложил по-големи перки, или поне по- голяма компресорна перка и колата е тръгнала още повече!А на лични ми пишеш, че с хибридната турбина караш на 1.4 бара и не пуши грам колата и върви повече? Е как стана сега това? "stioan80": - колега трябва да погледба защото сега съм със хибридна която е на 1,4 бара и не пуши отзаде а софта несъм го барал отдава и немога да си спомня трябва да го погледна като ми остани време.И последно наистина неискам да прозвучи като заяждане, но сигурно така ще изглежда, значи имаш време да отидеш до края на града да направиш клип как върви колата, а нямаш 1 мин. да хвърлиш бърз поглед на софтуера?п.с. Като намериш време, наистина ще е хубаво да разясниш какво става.
        FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

        Коментар


          Ето и едно клипче от тази вечер без пасажери по същата отсечка като вчера https://www.youtube.com/watch?v=3XoM...ature=youtu.be
          брава jtd 100 01.

          Коментар


            Абе не знам , но чак се плаша струва ми се ,че се изправя стабилно тая количка ? А спирачките сменял ли си ги .... че върви върви ама спира ли ? че си е игра на живот и смърт със заводски ако си .
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              stioan80 написа:
              Ето и едно клипче от тази вечер без пасажери по същата отсечка като вчера https://www.youtube.com/watch?v=3XoM...ature=youtu.be
              Да взема да ти докарам голфа, като гледам твоята само с чип ускорява за 6 секунди, моята белким за 5 я направиш, най-малкото е с по-голямо турбо ?Остави някакви координати или телефон Поздрави
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                stioan80 написа:
                Ето и едно клипче от тази вечер без пасажери по същата отсечка като вчера https://www.youtube.com/watch?v=3XoM...ature=youtu.be
                Абе човек , ти къде се кри до сега знаеш ли колко пари вкарах във моето Браво за да дава това време и още ще давам че строших едномасов съединител който беше уж много добър и трябваше да издържи едни 180/коня . Пък ти с един ремап и всичко оригинално . Дадох 400лв за турбина Garrett 2556v , дюзи /0445110119/-4бр 300лв , челен колер 160/лв , ГНП C5 - 250/лв , датчик на рейла 1800/bar - 70лв , 3/бар мап-сензор 100лв , генерация на 60мм траби и работа 150лв , едномасов съединител от Браво ХГТ маховик+съединител комплект 310лв и той здаде багажа геройски , маслен охладител от Браво ТД100 60лв =1800лв това без труда на майсторите и къстъм тунинга . Ако се беше обадил по рано щях да ти платя колкото кажеш за чип (сигурен съм че щеше да ми излезе по евтино ) и щях да си свиркам :D
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                Коментар


                  вдигаш на крикове и правиш клип=0-100за 6сек
                  Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                  Коментар


                    BUMAR имаш 110км да минеш за да ти покажа как се прави клип от 0-100 за 6сек на крикове на живо.
                    брава jtd 100 01.

                    Коментар


                      Пич да не играеш Стрийт Лигъл Рейсинг? Аз там мога да ти направя бравата и 1800 коня...

                      Коментар


                        Ей хиени изядохте колегата.Бравата върви и спор няма,въпроса е дали колегата не премълчава нещо?
                        Bravo 1.9d 97г

                        Коментар


                          кой казва ,че не върви,само че да свалиш 5 сек от заводските с един софтоер се съмняваме.......ако е така-един съвет-патентовай го веднага и ще караш скоро черно конче или нещо друго от фиат......
                          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                          Коментар


                            Колегата може да е разкостил колата и да я е оставил само по предни седалки, знае ли човек
                            punto HGT

                            Коментар


                              колеги нищо не премълчавам по горе съм писал че има само хибридно турбо нищо друго несъм сменял а който не вярва си е негов проблем ако някой иска да се обеди да се обади като минава през кърджали с удоволствие ще му покажа колата.
                              брава jtd 100 01.

                              Коментар

                              Working...
                              X