Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модул за централно заключване на Пунто МК2 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Модул за централно заключване на Пунто МК2 ?

    Искам да попитам някой дали е слагай модул за централно заключване на Фиат Пунто 4 врати 2001/2002 г.Значи заводско колата има централно с ключ идеята е да се заключва с дистанционно.Не ми трябват екстри като автоматично вдигане на стъклата.Намерих подобна тема но беше мисля за браво.Ако някой е слагал нека сподели.Още не съм се насочил към модел на мадула ако може и за него да кажета от кой вид сте доволни.Благодаря!Грешен раздел -> Преместена. Допълнено заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Централно заключване

    boyan_kb написа:
    Искам да попитам някой дали е слагай модул за централно заключване на Фиат Пунто 4 врати 2001/2002 г.Значи заводско колата има централно с ключ идеята е да се заключва с дистанционно.Не ми трябват екстри като автоматично вдигане на стъклата.Намерих подобна тема но беше мисля за браво.Ако някой е слагал нека сподели.Още не съм се насочил към модел на мадула ако може и за него да кажета от кой вид сте доволни.Благодаря!
    Аз имам аларма и тя прави точно това. Алармата е слагана след като купих пунтото и не е заводската. Мисля, че повечето аларми имат такава функция, при мен имам отделно дистанционно, не е на ключа, ама ми е все тая важното, е че централното бачка.

    Коментар


      #3
      Re: Централно заключване

      todorakiggg написа:
      boyan_kb написа:
      Искам да попитам някой дали е слагай модул за централно заключване на Фиат Пунто 4 врати 2001/2002 г.Значи заводско колата има централно с ключ идеята е да се заключва с дистанционно.Не ми трябват екстри като автоматично вдигане на стъклата.Намерих подобна тема но беше мисля за браво.Ако някой е слагал нека сподели.Още не съм се насочил към модел на мадула ако може и за него да кажета от кой вид сте доволни.Благодаря!
      Аз имам аларма и тя прави точно това. Алармата е слагана след като купих пунтото и не е заводската. Мисля, че повечето аларми имат такава функция, при мен имам отделно дистанционно, не е на ключа, ама ми е все тая важното, е че централното бачка.
      Аз аларма не искам.Знам че повечето си имат тази опция .Аз питам за модул .И по точно как се монтира в Пунто мк2

      Коментар


        #4
        Дали ще сложиш само модул или аларма работата е еднаква, но незнам дали се продава само модул.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          централно

          Има такива от 25 /30 лв http://www.produktibg.com/tsentralno...-distantsionni
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            http://unique-bg.com/index.php?main_...7e9fb7Нещо такова ще бъде.Само че питам къде е окабеляването.Къде да се мотира за по лесно ?Аз си мисля в една от двете врати.

            Коментар


              #7
              До блока с бушоните е най-удобно имаш достъп до всичко каквото ти трябва.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                NikMar написа:
                До блока с бушоните е най-удобно имаш достъп до всичко каквото ти трябва.
                Е да ама като не знам кой кабел за къде е и кой как да прекъсна?

                Коментар


                  #9
                  По принцип не се прекъсва, а се прави паралел на управляващите кабели, подава се "+" или "-", в зависимост от фабричната схема, на кабелите за отключване и заключване. И във вратата ще стане, но до сега не съм срещал такъв вариант, ако го слагаш там вдигни управлението максимално нагоре з/о може да се получи радиосянка и да хваща от твърде малко разстояние /това го патих, въпреки че го поставих при бушоните/ незнам във вратата колко нагоре може да бъде поставено. Най-добре е да намериш къде е управлението на централното и да се подкачиш за него.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    Нали и аз това питам къде се намира управлението на централното.

                    Коментар


                      #11
                      Ето това намерих в АУТОДАТА
                      Прикачени файлове
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        Ето кои жици ти трябват.....ако не разбираш ще преведа
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Днес се хванах и поставих модула след дълго отлагане.Отключва и заключва без проблем.Кабелите ги вързах паралелно без да режа а само заголих.Остана да вържа и мигачите ,но нещо не мога да намеря на кои кабели са .При замерване установих че се появява + на давата оранжеви кабели с диодите които са за индикатор.Може ли някой да помогне.

                          Коментар


                            #14
                            Намерих кои кабели са.Сега вече всичко е ок.Ако някой има нужда от инфо мога да помогна

                            Коментар

                            Working...
                            X