Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на таблет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Гледах го и този Memopad, той ми е варианта без 3G. Въобще Асус имат като че ли най-добрите предложения във всички ценови класове. Колкото и уж да не робувам на марки, признавам че на тях лесно бих се доверил за каквато и да е джаджа. Друго, на което ми обърнаха внимание, е че колкото по-мощен процесор, толкова по-бързо изтощаване на батерията. Като се има предвид за какво ще го ползвам, повече ми трябва икономичност отколкото производителност.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #17
      Аз съм с тая машинка от януари месец http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...TIGIO-PMP5580C , комшията има същия и какво ли не пробва като инсталация през него, няма отказ, всичко върви без проблем, даже помня, че беше взел някакъв асус за 1000+лева и някой неща не тръгваха на него, говоря за разни игри и т.н.. Аз съм доволен от покупката, макар че тогава го взех за 300лв, сега гледам доста са паднали цените.
      punto HGT

      Коментар


        #18
        Имам таблет samsung galaxy note 2 10.1 перфектна визия и интерфейс. Много съм доволен.
        Powered by Emzo

        Коментар


          #19
          dikanio, гледам, че държиш да дадеш едни пари в повече, само заради единия надпис на фасадата, но ако размислиш - ето ти още линк към едно прилично предложение:http://www.tinydeal.com/freelander-p...9.htmlНяма 3g модул и версията на ОС е стара. А откъде и как ти хрумна, че навигацията не работи добре без интернет? Интернетът е важен само за да стане по-бързо първоначалното позициониране. Без него - може да почакаш 1-2 минути, но под открито небе нещата стават бързо.

          Коментар


            #20
            То аз нищо не съм решил, че да трябва да размислям Засега обаче се отлага покупката на таблет, защото си купих нов компютър. Това не значи, че темата е приключена де, предполагам все има и други, които търсят или пък могат да споделят впечатления от различни модели.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #21
              Ок, и аз съм на тема таблет. Какво ще кажете за този? http://www.tinydeal.com/ainol-spark-...c-p-80311.html
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #22
                Е ти па... не ти бачка клавиатурата и тъч-пада на лаптопа, и сега таблет ще вземаш. Сигурно си видял и сам, ама да кажа и аз, че това няма GPS, ако има значение за теб. Според мен е добре това, че камерата има автофокус. Останалите показатели са на високо ниво, какво да им коментираме? Процесор, памет, графичен процесор... Лек недостатък (лично за мен) е това, че екранът е с размер 4:3. Ако аз си вземам таблет с толкова голям екран, бих потърсил нещо с 16:9. Идеята е, че ако пуснеш филм на таблета, а това най-вероятно ще се случва - ще е неприятно за гледане с тези черни полета отгоре и отдолу, които остават. Вече почти никоя камера на снима в резолюция 4:3 и дори един клип от ю-тюб или ви-бокс-а да пуснеш - ще имаш черно поле под и над клипа.

                Коментар


                  #23
                  ogi28b написа:
                  Наистина ли държиш отпред да пише Леново/Асус или някоя друга марка? Ако този фактор изчезне - разгледай Акрон-ите на Ресет, иначе от китайците тайнидийл или фасттек, или някой подобен - за 300-350 лева ще си вземеш ултрасупер-дупер модел. За 200 $ имаше преди време 10" IPS с 2 гб памет и 4-ядрен процесор, GPS, дрън-дрън... А за 230$ беше и с вграден 3G модул. IPS екрана се вижда отвсякъде, но в крайна сметка таблетът го държиш пред теб, не е фатално и ако не е IPS, но за четене не мога да кажа, аз съм със "самолед" на телефона. По-важното, на което трябва да се обърне внимание (според мен) е това камерата да е с автофокус. Иначе трудно сканира баркодове и дори една елементарна снимка не може да направи като хората.
                  Оги, Акроните са големи боклуци в хубави опаковки. Като е решил Леново, дори не е сгрешил, но късно се включвам, че бях обещал да не давам мнения по компютърни въпроси. За Акрон и защо са боклук мога да ти пиша по скайпа
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    Най-добро съотношение цена/качество/пръЦформънс в момента на пазара (според мен) има Asus Nexus 7 (2013). Цените са малко над бюджетния клас, под 500 лв, но за това получавате FullHD дисплей, мощен 4-ядрен процесор, 5 мегапикселова камера + 1,2 мегапикселова отпред за видеоразговори и т.н. Има даже опция за LTE... Единствен недостатък - липсата на допълнителен слот за мемори карта. Но пък 16/32 GB памет би трябвало да са достатъчни. Скоро няма да си купувам табланет, но ако ще купувам - ще е това Успех!

                    Коментар


                      #25
                      ogi28b написа:
                      Е ти па... не ти бачка клавиатурата и тъч-пада на лаптопа, и сега таблет ще вземаш. Сигурно си видял и сам, ама да кажа и аз, че това няма GPS, ако има значение за теб. Според мен е добре това, че камерата има автофокус. Останалите показатели са на високо ниво, какво да им коментираме? Процесор, памет, графичен процесор... Лек недостатък (лично за мен) е това, че екранът е с размер 4:3. Ако аз си вземам таблет с толкова голям екран, бих потърсил нещо с 16:9. Идеята е, че ако пуснеш филм на таблета, а това най-вероятно ще се случва - ще е неприятно за гледане с тези черни полета отгоре и отдолу, които остават. Вече почти никоя камера на снима в резолюция 4:3 и дори един клип от ю-тюб или ви-бокс-а да пуснеш - ще имаш черно поле под и над клипа.
                      Това не го бях забелязал, че е във 4:3 формат, даже и пре HDMI така го изкарвало, което значи, че не ме устройва твърде........абе таблет ще визмам я да си заделя едни пари за носачи по-добре
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #26
                        http://www.technopolis.bg/b2c/detail...WI-FI-16Кое е по-добре от горните? Клоня към първото заради повечето РАМ...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #27
                          Икониата е с повече рам и с по добър екран.ПП.Редакция ,че нещо на обратно ми се видяха линковете. :D
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #28
                            Икониата, не само заради рам-аПроцесора е мноооооого по-добър.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #29
                              На племенницата купих един Радиус от жаркомпютърс които е 130 лв и хич не е лош, два модела са ако искаш хвърли им едно око. Аз съм с Acer iconia за два пъти повече пари и с нищо не е по-добър от гореспоменатия. От сервиза също сме доволни, защото някой скубеше кабела от разстояние като зарежда таблета и той спря да зарежда. Оправиха го сравнително бързо и без никакво мърморене.П. П. Acera си го взех за четене и ме устройва идеално, не е 3G но ползвам услугата тетеринг от телефона и става идеално, така че може да пробваш този вариант, разширява избора и намалява парите

                              Коментар


                                #30
                                kiro_of_the_day написа:
                                http://www.technopolis.bg/b2c/details/576634/P11010701~2/Tablet-ACER-ICONIA-A1-840FHD-WI-FIhttp://www.technopolis.bg/b2c/details/569113/P11010701~2/Tablet-LENOVO-YOGA-B6000-WI-FI-16Кое е по-добре от горните? Клоня към първото заради повечето РАМ...
                                Май всеки ще си каже какво има и от какво е доволен Незнам как са горните, аз ползвам този от няколко месеца и нямам оплакване http://tablet.bg/archive/tablets-pre...1_5101C-blue_8 , голям дисплей 10,1 инча, добра батерия 7000mAh, ако го ползваш само за сърфиране без игри и т.н. с едно зареждане изкарва цял ден, а цената е по по ниска спрямо горните два ... какво му трябва на човек
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X