Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.2 127HP vs Opel Calibra 2.0 115HP 0-120

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Смятам ,че няма смисъл да коментираме с това турбо и т.н. би трябвало да го спукаш а не просто да го минеш тия калибри с тоя мотор 2.0 115 ..... може и с моето браво 1.8 115 да ги мина няма да се учудя ( не казвам ,че е бегачка)
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #17
      хехе това браво си гонаправил, май щото ти е било интересно какво ще стане но би трябвало да биеш
      FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
      FIAT Punto sx 75 '94

      Коментар


        #18
        GaTio2 написа:
        Може да има 2ри като колегата WhitePower, от 1.4 да вади 200коня
        Незнам кой колко коня искарва не ви и карам да вярвате мен всъщност въобще не ме инт кой какво си мисли аз знам какво съм постигнал и как съм го постигнал карам си я с кеф и това всъщност ми е напълно достатачно

        Коментар


          #19
          kabalo86 написа:
          склонен съм да не вярвам че някой е вкарал толко пари в 1.2 за смешните 127 коня
          не е кой знае какво едни 45-50 коня отгоре е цялата работа или компенсация на умрели такива но има разлика на това лекото купе си е доста добре

          Коментар


            #20
            Тц, тц, тц .... докъде са стигна в тоз форум
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #21
              eykbeat написа:
              .... завъртян колянов вал ....шлафама глаша,...
              Ама вала наляво или надясно го завъртя, защото ако уцелиш посоката може и още коне да дойдат .... иначе си за двойка по български език
              punto HGT

              Коментар


                #22
                абе всъщност могъществото на 1.2 не е някаква новост в тоя форум. Това преди година-две:
                tomito9902 написа:
                А след много бързите Фиатове "иноишес" май се заражда нова сила във високите скорости ....16V 1.2. нещо средно между пъргава и бегачка...ПЪРГАЧКА
                не виждам какво се чудите толкова!
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  #23
                  didich написа:
                  eykbeat написа:
                  .... завъртян колянов вал ....шлафама глаша,...
                  Ама вала наляво или надясно го завъртя, защото ако уцелиш посоката може и още коне да дойдат .... иначе си за двойка по български език
                  къде сте видяли турбо мотор и шлайфане на глава на едно място темата е силна измислица

                  Коментар


                    #24
                    kabalo86 написа:
                    къде сте видяли турбо мотор и шлайфане на глава на едно място темата е силна измислица
                    Портването на една глава всъщонст си е вид шлайфане и не виждам какво му пречи на турбото, дори напротив. Обаче дали това точно е имал предвид автора е друг въпрос.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #25
                      е със сигурност не е било поставяне на две гарнитури
                      FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                      FIAT Punto sx 75 '94

                      Коментар


                        #26
                        бате не ти пука дали ти вярваме или не ама пускаш теми из форумите да разправяш как биеш калибри хахахаха баш жалката картинка,клипче или не важиш.Лека вечер от мен.
                        F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                        Коментар


                          #27
                          Автора на темата има спешна нужда да се пусне в училище

                          Коментар

                          Working...
                          X