Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.6 16в-карбон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.6 16в-карбон

    Здравейте колеги.Искам да попитам следния въпрос.Колата ми е цвят син по талон,искам да и слагам черно карбоново фолио на покрива и преден капак.Трябва ли после да се регистрира в КАТ,като променен цвят и колко от колата имам право да покрия с това фолио?

    #2
    на таван и преден капак ще минеш без преригистрация
    Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

    Коментар


      #3
      Аз карам така (капак и таван) защото ми замина лака и реших че по евтино е фолиото.Колата ми е тъмно син металик,но за тези 6 7 месеца са ме спирали полицаи над 30 пъти и нито един път не са ми правили забележка или каквото и да е свързано с карбоновото фолио.Пък и темата е много обсъждана във форума,общо взето който го е направил още не се е оплакал от полицията.
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #4
        фолио

        качи някоя снимка да видим как изглежда

        Коментар


          #5
          Фиат Браво 1.6 16в-карбон

          Благодаря колеги за мненията.За сега съм направил тавана и с помощта с мнения и съвети на някои колеги си направих и решетката между фаровете.Качвам няколко снимки да покажа до къде съм стигнал.Предстои и преден капак,а по натам и някои хубави джанти ще слагам.Съжалявам малко е мръсничка колата.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            На тавана маха ли тези гумените лаистни които са ? И какви пари ти излезе за фолиото за тавана и евентуално за предния капак?

            Коментар


              #7
              Колега единия лист който е с размери 1.27м. на 1м. струва 7 лева. За тавана ти е нужно 1.27м на 2м. което ти е 14 лева,за капака същото.Има и по скъпи.За гумените лаисни се махат.От двата края са захванати с некакво лепило и ако ги махаш внимавай да не ги осукваш.Гледай да си останат с огъвката на тавана.И после като ги слагаш от краищата слагай селиконче.

              Коментар


                #8
                В вижте аз каква цена съм намерил http://prodavalnik.com/visokokachekt...sena-i31804335
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  Перфектен си !

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    В вижте аз каква цена съм намерил http://prodavalnik.com/visokokachekt...sena-i31804335
                    За 30 лв цялата кола ще си опаковаш :D
                    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                    .

                    Коментар


                      #11
                      Въпрос: Като се направи примерно предния капак с фолио, как се представя при миене на автомивка? Не се ли бели? И като пари колко отива във фолио? (за преден капак става дума само)
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        За автомивка не знам още.Преди малко е измих колата с гъба и няма никакъв проблем.По въпроса за предния капак ти е нужно 1.27 на 2 м. Малко ще ти остане което можеш да ползваш за нещо дребно ако ти се занимава.Вече като пари зависи къде и колко пари намираш квадрата.

                        Коментар


                          #13
                          Все още нямам проблем с мивките,а предния капак ми излезе към 15 лв
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар


                            #14
                            Аз от това евтиното сложих на таблото и се нагърчи по ръбовете от седене на слънце.Незнам отвън дали няма да стане подобно , но нищо не ми пречи да пробвам. Той и без това нямам лак на тавана и капака.

                            Коментар


                              #15
                              Евтиното (7-8 лв х 1,27м) кара по година и малко и става зле (по-късно ще кача снимки). Особено на пр. капа и таван, където е изложено на пряка слънчева светлина. Миенето също си е проблемно. Определено повече ефтиняк няма да ползвам.
                              AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
                              AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
                              FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

                              Коментар

                              Working...
                              X