Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГАРАНЦИОНЕН ФОНД-ГО/уведомление/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ГАРАНЦИОНЕН ФОНД-ГО/уведомление/

    Здр, на всички днеска от ГФ получих уведомление за това ,че не съм си платил ГО.До тук добре ама , получателя който треа да го получи съм аз ташака е че МПС-то с рег. №ХХХХ и рама /шаси/ ХХХХХХХХХХХХХХ такава кола аз НЕАМ някакво си Мицубиши ,аз досега съм имал две коли Ауди и Бравото което си карам до сега.Щех да помня че съм имал некога мицубиши ама такъв спомен нямам.Някой ако знае какво да правя ,че тия ме шашкат с некви глоби 400-600лвВсе си мисля ,че някой се е докопал с моите данни и си е регистрирал кола на мое име , а това дали е възможно?????

    #2
    Re: ГАРАНЦИОНЕН ФОНД-ГО/уведомление/

    avirex написа:
    Здр, на всички днеска от ГФ получих уведомление за това ,че не съм си платил ГО.До тук добре ама , получателя който треа да го получи съм аз ташака е че МПС-то с рег. №ХХХХ и рама /шаси/ ХХХХХХХХХХХХХХ такава кола аз НЕАМ някакво си Мицубиши ,аз досега съм имал две коли Ауди и Бравото което си карам до сега.Щех да помня че съм имал некога мицубиши ама такъв спомен нямам.Някой ако знае какво да правя ,че тия ме шашкат с некви глоби 400-600лвВсе си мисля ,че някой се е докопал с моите данни и си е регистрирал кола на мое име , а това дали е възможно?????
    И ако НАИСТИНА нямаш такава кола, защо не напишеш номерата а си написал ХХХХХХХХХХХ ... нещо не се връзвааа

    Коментар


      #3
      C8377XA rama JMBLND05WHZ001809

      Коментар


        #4
        Обади им се по телефона и ако продължават да твърдят, че колата е твоя, търси помощ от приятел полицай, който да провери в системата им по номера на колата или по твоето ЕГН. Ако се окаже и там, че е на твое име - ЧЕСТИТО - ще си имаш НОВА кола / след като си пуснеш молба до МВР да я издирят и да ти я предадат /
        2008 Fiat Stilo MW 1.9 JTD MultiJet 8V 120hp

        Коментар


          #5
          Re: ГАРАНЦИОНЕН ФОНД-ГО/уведомление/

          avirex написа:
          Здр, на всички днеска от ГФ получих уведомление за това ,че не съм си платил ГО.До тук добре ама , получателя който треа да го получи съм аз ташака е че МПС-то с рег. №ХХХХ и рама /шаси/ ХХХХХХХХХХХХХХ такава кола аз НЕАМ някакво си Мицубиши ,аз досега съм имал две коли Ауди и Бравото което си карам до сега.Щех да помня че съм имал некога мицубиши ама такъв спомен нямам.Някой ако знае какво да правя ,че тия ме шашкат с некви глоби 400-600лвВсе си мисля ,че някой се е докопал с моите данни и си е регистрирал кола на мое име , а това дали е възможно?????
          Прехвърли го в другия крачол и не се занимавай с тия глупаци. Чети последното изречение, то е най-важно.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #6
            Мдааааам ще имам кола по-номера на шасито разбрах че е некво Мицубиши само дето е от 1987г. да се радвам ли или да плача?Мислих и за вариянта да я обявя за открадната ама нямам никви документи,после реших да го отсвиря ама ако стане нещо после мене ще ме търсят-кофти ситуация.Утре ще отида при тези ГФ да разбера дали не е грешка нещо.Абе само ме хвърлиха в некъф филм.Утре ще видим за кво иде реч

            Коментар


              #7
              avirex написа:
              Мдааааам ще имам кола по-номера на шасито разбрах че е некво Мицубиши само дето е от 1987г. да се радвам ли или да плача?Мислих и за вариянта да я обявя за открадната ама нямам никви документи,после реших да го отсвиря ама ако стане нещо после мене ще ме търсят-кофти ситуация.Утре ще отида при тези ГФ да разбера дали не е грешка нещо.Абе само ме хвърлиха в некъф филм.Утре ще видим за кво иде реч
              После да се похвалиш ... или да се оплачеш.
              2008 Fiat Stilo MW 1.9 JTD MultiJet 8V 120hp

              Коментар


                #8
                Остави ги тези, на мен второ писмо ми пращат за една и съща кола, моя си е де, но не разбраха, че гражданска на кола, която не карам няма да направя и това си е.
                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                Коментар


                  #9
                  Не се шашкаи колега моята стара кола я бракувах и след 5 месеца ми звънят да си плащам гражданска ??Отговорът ми беше моля ? Каква гражданска колата е спряна от движение ?? И ми затвориха без нищо да кажат ..... :D
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар

                  Working...
                  X