Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 29

Тема: разкодиране на касетофон

разкодиране на касетофон

Някой има ли идея как става номера? Става въпрос за касетофон браво/брава/мареа.

Виж това.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

Кола

Даваш го на някой който разбира или при Италянеца за 20 лв друг

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Пробвай в ей този приятен форумhttp://forum.eserviceinfo.com/viewforum.php?f=8Правиш си тема с фабричния идругите номера от касетофона и доста бързо ще получиш кода, ако е възможно
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Цитат M5kov написа:
    Пробвай в ей този приятен форумhttp://forum.eserviceinfo.com/viewforum.php?f=8Правиш си тема с фабричния идругите номера от касетофона и доста бързо ще получиш кода, ако е възможно
    много полезно ми се струва, дано успеят да ми помогнат. Благодарности!

дадоха ми код гъзетата въвеждаме го изписва го на дисплея и седи така нищо не се случва повече? Кода ли е грешен?

Член на СФФБ
    Фиат идол

Регистр. на
    21.11.2008
    що не пробваш някой от декодерите в сайтовете за свободно споделяне?п.с. за тия сайтове, от една друга тема помня, че може да не стане от първия път. казваш им, и ти дават друг код.
    браво 1,6/90 - 09 г.

Цитат slonikon написа:
    що не пробваш някой от декодерите в сайтовете за свободно споделяне?
    Щото нямам време. По-лесно ми е някой да ми го даде на готово

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    25.10.2008
    Цитат durex_a написа:
    дадоха ми код гъзетата въвеждаме го изписва го на дисплея и седи така нищо не се случва повече? Кода ли е грешен?
    Супер отношение към <гъзетата> които ти дадоха оригиналния код:1771А това чете ли го а?
    What buton I must push, when I whrite the code?If the display continues to show "SAFE", then the unit is codelocked and will have to be left switched on for up to two hours to reset.Code Entry as Follows:Switch Radio On - Display Shows" SAFE " And Then Shows " - - - - "Press preset " 1 " repeatedly for 1st DigitPress preset " 2 " repeatedly for 2nd DigitPress preset " 3 " repeatedly for 3rd DigitPress preset " 4 " repeatedly for 4th DigitIf the correct code number is now shownPress " TP " To Enterforum fiat bg.
    http://www.dndservices.co.uk/fiat-ad-182-h.html

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    25.10.2008
    п.с. за тия сайтове, от една друга тема помня, че може да не стане от първия път. казваш им, и ти дават друг код.
    Няма такива работи!!!Ако дадеш правилно данните, които са необходими ще получиш правилния оригинален код ако това е възможно

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Тема: разкодиране на касетофон

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •