Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MP3 музика за оригиналните CD плеъри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    todorshalev написа:
    Устройството е уникално добро почти никога не е правило проблеми. Забивало е веднъж два пъти.Нз с доставката как ще се разберете с митничарите
    Аз си го поръчах, но им писах, че ще ида да си го взема следващата седмица. Хем ще разходя и Stilo-то . Не ми се занимава после два дена с митници и глупости, то може и да мине с лекота, ама не рискувам.
    Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

    Коментар


      #32
      Да използвам и аз темата да си задам въпроса, тъй като и аз търся вариант да слушам флашка.CD-то ми е такова и се питам дали на него може да се сложи от тези карлинкове дето четат флашки и позволяват управление от волана?
      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

      Коментар


        #33
        Някой да знае нещо по въпроса? Aко става ми се иска в понеделник да поръчам един Yatour
        Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

        Коментар


          #34
          Марто написа:
          Някой да знае нещо по въпроса? Aко става ми се иска в понеделник да поръчам един Yatour
          Мисля, че моделът, който е при мен - Yatour YTM06-FA би трябвало да тръгне и при теб. Машината ти е Blaupunkt.http://www.ycarlink.com/pd_10526_Car...r-adaptor-.htm

          Коментар


            #35
            БлагодаряЩе поръчам такъв и ще споделя какво е станало.
            Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

            Коментар


              #36
              Аз направих един доста евтин вариант на моята крома.Изкарах AUX-a посредством кабел и към него включих блутут модул за 5$ който стриймва аудио и едновременно е хендсфри(има вграден микрофон).Флашки могат да се слушат и през телефона посредством адаптер.
              Прикачени файлове
              Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

              Коментар


                #37
                А управлението от волана работи ли ?Няма ли начин да се скрие тоя кабел някъде в жабката ?
                Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                Коментар


                  #38
                  Кабела може да си го изведеш където искаш,но в жабката няма да можеш да ползваш микрофона-респ.хендсфрито.Иначе от волана си остава контрола на силата на звука и източника.Песни не можеш да сменяш а и няма как, това е просто AUX.Модула трябва да ти е на удобно място за да можеш с неговия бутон да отваряш и затваряш разговор.Иначе се чува доста добре и микрофона е добре,стриймва музика без проблеми.Единствения недостатък е ,че като отворя разговор трябва да увелича ,просто входа на AUX-a е по-тих.Гледам ,че има настройка в менюто на сд-то за силата на звука от външен източник,но при мен нещо не става.
                  Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

                  Коментар


                    #39
                    dr_wolfy написа:
                    Аз направих един доста евтин вариант на моята крома.Изкарах AUX-a посредством кабел и към него включих блутут модул за 5$ който стриймва аудио и едновременно е хендсфри(има вграден микрофон).Флашки могат да се слушат и през телефона посредством адаптер.
                    Здравей колега,дай един линк от къде си закупил тази глезотия. Не мога да намеря смао BT + AUX по китайските портали.
                    Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

                    Коментар


                      #40
                      http://www.aliexpress.com/item/Unive...378629285.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=5HB_doxefS0
                      Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

                      Коментар


                        #41
                        Аз си реших проблема с музиката по друг начин. Ето как стана
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #42
                          Здравейте Колеги,Искам да си купя за стилото MICROLINK2 FI8. Въпросът ми е струва ли си да рискувам с доставка по пощата от Сърбия или да си поръчам Yatour от OLX срещу 135лв.Сръбското ще стъпи около 80-90лв без мито.Тази доставка ме притеснява. Български пощи нямат добра репутация, а и мито трябва да се плати.Сметките да не излязат на кантар, а разликата да е във времето, което съм чакал?Поздрави
                          Fiat Stilo 1.9 JTD, Italian Stallion

                          Коментар


                            #43
                            Re: MP3 музика за оригиналните CD плеъри

                            pippo написа:
                            Здравейте колеги,От известно време следя ebay за някой търг за CD Changer Emulator на добра цена. Масово се продава xcarlink, dension и loadlink.Цените за такова устройство според мен са повече от завишени и надминават 200лв.Преди дни google ми изкара резултат на един сръбски вариант - Microlink.Свързах се с фирмата и се оказа, че могат да изпратят устройство до България. Цената е 35 евро + 5 евро за доставка.Според сайта на фирмата, става за всякакви италиански коли, но за да всеки за себе си сигурен е добре да се драсне един имеил със запитване за конкретен модел.Като гледам снимките на устройството, ми се струва че е нещо като homemade, някой добър специалист по електроника е разгадал метода на комуникация между changer-а и плеъра и е сглобил машинката. Прави впечатление, че платката е в нещо като шлаух и използва RJ45 жак от едната страна.Гледам че устройството се коментира от комшиите в сръбският форум.На мен конкретно ми трябва за монтаж във Стило.Някой от Вас чувал ли е за тази фирма? Сърбят ме пръстите да пробвам джаджата. В сръбският форум гледам, че въпросният човек е регистриран и е правил отстъпки за групово пазаруване.Поздрави.
                            Стило 1.6

                            Коментар


                              #44
                              Presley написа:
                              Здравейте Колеги,Искам да си купя за стилото MICROLINK2 FI8. Въпросът ми е струва ли си да рискувам с доставка по пощата от Сърбия или да си поръчам Yatour от OLX срещу 135лв.Сръбското ще стъпи около 80-90лв без мито.Тази доставка ме притеснява. Български пощи нямат добра репутация, а и мито трябва да се плати.Сметките да не излязат на кантар, а разликата да е във времето, което съм чакал?Поздрави
                              Купих микролинк миналия месец и съм много доволен от него
                              Стило 1.6

                              Коментар

                              Working...
                              X