Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MP3 музика за оригиналните CD плеъри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз си сложих пък Yatour в Кромата. Поръчах го през OLX от един колега от Русе. Поръчахме същото и за Либрата, дойде, даже с отстъпка (че е втора бройка), но се оказа, че трябва да е друг модел. (И на двата дават че вървят и на Либра, но има значение модела на ics-а).Сега чакаме да дойде точния модел и да върнем този, който е при нас.Колегата е много точен, цената е 130 лв. Разликата от сръбския вариант е, че Yatour чете и флашки, и SD карти, има вход за AUX, както и опция за bluetooth модул.

    Коментар


      #17
      Vankos написа:
      Здравеите колеги Обмислям закупуването на това устроиство и искам да попитам как точно стоят нещата с доставката?Това че се плаща с пеипал ми е ясно но въпросът ми е за самата доставка трябва да се ходи до митница ли или пък по куриер ако някои може да ми обясни на кратко ще съм благодарен.
      Относно сръбската машинка - мисля, че мога да помогна с доставките.Имам приятелка сръбкиня, на която скоро пак ще ходя на гости (многократно, надявам се).Ще говоря с нея да измислим процедура, да се получават на нейния адрес в Ниш, а аз да ги взимам от там на ръка и да ги нося в БГ, а тук вече или на ръка, или с куриер до вас.

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        Vankos написа:
        Здравеите колеги Обмислям закупуването на това устроиство и искам да попитам как точно стоят нещата с доставката?Това че се плаща с пеипал ми е ясно но въпросът ми е за самата доставка трябва да се ходи до митница ли или пък по куриер ако някои може да ми обясни на кратко ще съм благодарен.
        Относно сръбската машинка - мисля, че мога да помогна с доставките.Имам приятелка сръбкиня, на която скоро пак ще ходя на гости (многократно, надявам се).Ще говоря с нея да измислим процедура, да се получават на нейния адрес в Ниш, а аз да ги взимам от там на ръка и да ги нося в БГ, а тук вече или на ръка, или с куриер до вас.
        И аз искам такова сръбско чудо.
        Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
        Chevrolet Aveo

        Коментар


          #19
          Ами както е възможно да се направи аз съм много навит защото оригиналното си свири много хубаво а изобщо не ми се сменява с друго автърмаркет поради причината че с преходната бленда която се поставя изобщо не ми харесва как стои на таблото Гледам че има и други колеги които са заинтересовани дайте да направим една обща поръчка и така

          Коментар


            #20
            Vankos написа:
            Ами както е възможно да се направи аз съм много навит защото оригиналното си свири много хубаво а изобщо не ми се сменява с друго автърмаркет поради причината че с преходната бленда която се поставя изобщо не ми харесва как стои на таблото Гледам че има и други колеги които са заинтересовани дайте да направим една обща поръчка и така
            Здравейте,няма ли вариант да платим по банков път, а те да доставят до поискване в някой куриерски офис в Пирот. Ей къде е Сърбия, а някой Софиянец ще ме придружи до Сръбско да ядем плескавици и да пием Хеленска бирица. Който не е от София ще му ги пратим по еконт.
            Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

            Коментар


              #21
              Ами те устройствата се заплащат по epay а за доставката не знам точно това ме интересува и мен. А най добре е ще да драсна един имеил до фирмата. Иначе бих отишъл до сръбско да го взема и на по бира там :D

              Коментар


                #22
                Писах до фирмата и човекът отговори моментално каза че пращат с въздушна поща до България и отнема около 6 дни за доставка.

                Коментар


                  #23
                  Vankos написа:
                  Писах до фирмата и човекът отговори моментално каза че пращат с въздушна поща до България и отнема около 6 дни за доставка.
                  Колега,Ако поръчваш, поръчай и едно за мен.
                  Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                  Chevrolet Aveo

                  Коментар


                    #24
                    Vankos написа:
                    Писах до фирмата и човекът отговори моментално каза че пращат с въздушна поща до България и отнема около 6 дни за доставка.
                    А случайно да ти отговориха на тези въпроси:1. Каква е сумата на у-то ?2. Искат ли пари за тази доставка ? Колко ?3. Ако се съберем повече хора, ще предоставят ли някакво намаление ?А аз така се навих да се запозная с някого, дето да си къцкаме бирица в Сръбско
                    Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

                    Коментар


                      #25
                      Immortal написа:
                      Аз си сложих пък Yatour в Кромата. Поръчах го през OLX от един колега от Русе. Поръчахме същото и за Либрата, дойде, даже с отстъпка (че е втора бройка), но се оказа, че трябва да е друг модел. (И на двата дават че вървят и на Либра, но има значение модела на ics-а).Сега чакаме да дойде точния модел и да върнем този, който е при нас.Колегата е много точен, цената е 130 лв. Разликата от сръбския вариант е, че Yatour чете и флашки, и SD карти, има вход за AUX, както и опция за bluetooth модул.
                      Аз също взех Yatour за кромата и е супер. Нахакал съм една флашка с МП3-ки и си слушам. Единственото досадно е, че трябва да номерираш папки - CD01 CD02 и т.н. в които да слагаш файловете. А и файловете за да са ти в някакъв ред също трябва да имат цифричка отпред.
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #26
                        AleksandarK написа:
                        Vankos написа:
                        Писах до фирмата и човекът отговори моментално каза че пращат с въздушна поща до България и отнема около 6 дни за доставка.
                        А случайно да ти отговориха на тези въпроси:1. Каква е сумата на у-то ?2. Искат ли пари за тази доставка ? Колко ?3. Ако се съберем повече хора, ще предоставят ли някакво намаление ?А аз така се навих да се запозная с някого, дето да си къцкаме бирица в Сръбско
                        Значи цената на машинката е 45.60 долара с доставката а за отстъпка не знам.Плаща се по Ипей.Офисът на фирмата се намира в Белград.Друго инфо не получих.

                        Коментар


                          #27
                          И аз направих едно бързо проучване.Въпроси:1. It will work on radio-cassette Fiat Stilo 2004?2. What is the cost of delivery to Bulgaria, Sofia?3. If we buy 5 pieces, what will be the price?Отговора на Nenad Stankovic:1. Microlink2 FI8 is compatible with all radio-cassette, radio-cd, CN and CN+ devices on Fiat Stilo.2. Price is 45.6USD (82,00 лв към 16/07/2015) with shipping costs included. It took about 6-8 days to arrive.3. For bigger quantities I think you can import into your country only as company to get customs clearance.Аз ще си поръчам. Цената е доста добра
                          Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

                          Коментар


                            #28
                            AleksandarK написа:
                            И аз направих едно бързо проучване.Въпроси:1. It will work on radio-cassette Fiat Stilo 2004?2. What is the cost of delivery to Bulgaria, Sofia?3. If we buy 5 pieces, what will be the price?Отговора на Nenad Stankovic:1. Microlink2 FI8 is compatible with all radio-cassette, radio-cd, CN and CN+ devices on Fiat Stilo.2. Price is 45.6USD (82,00 лв към 16/07/2015) with shipping costs included. It took about 6-8 days to arrive.3. For bigger quantities I think you can import into your country only as company to get customs clearance.Аз ще си поръчам. Цената е доста добра
                            Колега, поръчай едно и за мен.
                            Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                            Chevrolet Aveo

                            Коментар


                              #29
                              Kemaloff написа:
                              AleksandarK написа:
                              И аз направих едно бързо проучване.Въпроси:1. It will work on radio-cassette Fiat Stilo 2004?2. What is the cost of delivery to Bulgaria, Sofia?3. If we buy 5 pieces, what will be the price?Отговора на Nenad Stankovic:1. Microlink2 FI8 is compatible with all radio-cassette, radio-cd, CN and CN+ devices on Fiat Stilo.2. Price is 45.6USD (82,00 лв към 16/07/2015) with shipping costs included. It took about 6-8 days to arrive.3. For bigger quantities I think you can import into your country only as company to get customs clearance.Аз ще си поръчам. Цената е доста добра
                              Колега, поръчай едно и за мен.
                              Влизай направо в сайта и заръчвай с адрес на доставка. Заслужава си един да поръчка, ако имаше намаление, да кажем да сме 5-10 човека, а така все е тая.
                              Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

                              Коментар


                                #30
                                Устройството е уникално добро почти никога не е правило проблеми. Забивало е веднъж два пъти.Нз с доставката как ще се разберете с митничарите
                                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                                Коментар

                                Working...
                                X