Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MP3 музика за оригиналните CD плеъри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    MP3 музика за оригиналните CD плеъри

    Здравейте колеги,От известно време следя ebay за някой търг за CD Changer Emulator на добра цена. Масово се продава xcarlink, dension и loadlink.Цените за такова устройство според мен са повече от завишени и надминават 200лв.Преди дни google ми изкара резултат на един сръбски вариант - Microlink.Свързах се с фирмата и се оказа, че могат да изпратят устройство до България. Цената е 35 евро + 5 евро за доставка.Според сайта на фирмата, става за всякакви италиански коли, но за да всеки за себе си сигурен е добре да се драсне един имеил със запитване за конкретен модел.Като гледам снимките на устройството, ми се струва че е нещо като homemade, някой добър специалист по електроника е разгадал метода на комуникация между changer-а и плеъра и е сглобил машинката. Прави впечатление, че платката е в нещо като шлаух и използва RJ45 жак от едната страна.Гледам че устройството се коментира от комшиите в сръбският форум.На мен конкретно ми трябва за монтаж във Стило.Някой от Вас чувал ли е за тази фирма? Сърбят ме пръстите да пробвам джаджата. В сръбският форум гледам, че въпросният човек е регистриран и е правил отстъпки за групово пазаруване.Поздрави.
    FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
    Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

    #2
    Аз направих нещо подобно. Виж това ми мение в тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=asc&start=233Спрях до тук. Не ми се занимава да връзвам МП3 модул, от който мога да избирам коя песен искам.Просто не си заслужава усилията.Дали ще сменям от дистанционното или от бутоните на касетофона ми е все тая.Мисля сега само да добавя дисплей, на който да показвам името на песента.П.С. Протокола е повече от елементарен, но за сметка на това много тъп.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #3
      vgeorgiev написа:
      Аз направих нещо подобно. Виж това ми мение в тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=asc&start=233Спрях до тук. Не ми се занимава да връзвам МП3 модул, от който мога да избирам коя песен искам.Просто не си заслужава усилията.Дали ще сменям от дистанционното или от бутоните на касетофона ми е все тая.Мисля сега само да добавя дисплей, на който да показвам името на песента.П.С. Протокола е повече от елементарен, но за сметка на това много тъп.
      Благодаря, за съжаление нямам особени познание по електроника и ще ми е трудно да се занимавам с подобен проект. Вярвам ти че протокола е много ограничен, като виждам с какви ограничения са устройствата, които се предлагат на пазара.Поздрави.
      FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
      Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

      Коментар


        #4
        колега аз намерих едно клипче на това Устроиство в Нета изглежда че наистина работи на Стилоако се решиш да поръчваш пиши ми и аз искам
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          todorshalev написа:
          колега аз намерих едно клипче на това Устроиство в Нета изглежда че наистина работи на Стилоако се решиш да поръчваш пиши ми и аз искам
          Здравей,клипчето е на въпросният Nenad и на мен ми го прати. Чудя се как да го направя с поръчката. Човека не ползва ebay и иска трансфер през Western Union и след това ще изпрати устройствата до България. Сърбия е извън ЕС и ще се наложи да се ходи в митница и да се плаща ДДС. Ще ти пиша ако се реша.Поздрави.
          FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
          Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

          Коментар


            #6
            Да го прати с ниска стойност, необмитяема.Искай пейпал, че ако имаш ядове да си пуснеш клейм.Ама за 70лв. може и да рискуваш
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              колега ако решиш ми пиши може да измислим нещо
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                А във EBAY гледам следните работи http://www.ebay.com/itm/ADAPTER-KABE...item415a3f7748 това кабелче като има и преходник към УСБ дали според вас няма да ни е по удобен вариянт , а и друго искам да питам сложих си оригиналната навигация на стилото и понеже не ми работи мулти волана с навито , трябва ли да го обучавам по някакъв начин ?

                Коментар


                  #9
                  Трансмитер DIVA RDS ако искаш го вграждай ако искаш си го ползвай така през радиото изписва песните цените им са към 30 лева.
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар


                    #10
                    Fiat_Punto11 написа:
                    Трансмитер DIVA RDS ако искаш го враждаи ако искш си го ползвай така през радиото изписва песените цените им са към 30 лева.
                    а от към качество на звука само не ми сравняваи FM качеството и такова предавано през Жица
                    колега май не си ме разбрал не казвам за Басс отдавна ми мина мерака да ми трепери стомаха ами вече търся възможно по кристален звук а съгласи се че радиото не е такова
                    Сори за офтопикадо колегата g3ncho ако мислиш да го ползваш във Стило забрави просто такъв кабел не работидо колегата пуснал темата pippo дай да поръчваме две бройки тамън по ефтина доставка
                    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                    Коментар


                      #11
                      todorshalev написа:
                      Fiat_Punto11 написа:
                      Трансмитер DIVA RDS ако искаш го враждаи ако искш си го ползвай така през радиото изписва песените цените им са към 30 лева.
                      а от към качество на звука само не ми сравняваи FM качеството и такова предавано през ЖицаСори за офтопикадо колегата g3ncho ако мислиш да го ползваш във Стило забрави просто такъв кабел не работидо колегата пуснал темата pippo дай да поръчваме две бройки тамън по ефтина доставка
                      Колега не знам забелязал ли си ама на FM някой ЦДдта и радиата думкат по добре.За стило неказвам да се ползва каквото и да било просто си е мъка ... За утрепаните трансмитери от 10 лева съм ги ползвал не вадят басс , само съскат ... Но като си надуеш радио фреш не ти ли бумти колата ?
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #12
                        Проверете как трябва да се казват песните и папките.На другите подобни устройства папките трябва да се казват CD1, CD2, ...а песните Track01, Track02...
                        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                        Коментар


                          #13
                          Давайте да поръчваме колеги. Аз имам идея да разглобя един най - обикновен FM трансмитер и да го вградя в средната конзола под това за монетите, а там да е USB входа и да го вържа директно от CD да получава ток, за да слушам от флашка и като съм спрял. Ама това пак си е FM трансмитер скрит.
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp MultiWagon 2004
                          Lada 2105 1.3 60hp 1990 :D

                          Коментар


                            #14
                            Аз да се похваля вече съм със Microlink.И съм страшно доволен качеството е като на CD .Поддържа 10 папки с имена CD01 ... CD10 и по 99 песни в папка (няма значение от името).Свири отлично ползвам го с Флашка от 8GB (форматирана на FAT32) и работи безупречно .
                            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                            Коментар


                              #15
                              Здравеите колеги Обмислям закупуването на това устроиство и искам да попитам как точно стоят нещата с доставката?Това че се плаща с пеипал ми е ясно но въпросът ми е за самата доставка трябва да се ходи до митница ли или пък по куриер ако някои може да ми обясни на кратко ще съм благодарен.

                              Коментар

                              Working...
                              X