Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КЛИПОВЕ от СОБСТВЕНИ видеорегистратори и бордови камери

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Против боя на пътя съм но с начина ни на живот и напрежението в нашата мила родина ни изнервя до такава степен че като видиш такъв( най вероятно 19 годишен башибозук дето тати е шефче а мама има козметичен салон)да ти влезе в еднопосочното и да ти мята с израстъци да се отместиш или дадеш на заден ми идва да го пратя в ортопедията или най малко да не отстъпя па ако ще да ме смачка от бой. Направо откачам. Никога в живота си дори като бях на 18 не съм си позволявал да правя своеволия....ама сегашните са изроди.
    Powered by Emzo

    Коментар


      #47
      evgeni85 написа:
      Козия крак с етикетче от практикер стои до вратата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
      Разбирам го като майтап естествено ... Никога, ама никога не тръгвайте с хладни оръжия или бухалки срещу такива идиоти. Вредите само на вас си, а не си заслужава, защото някой път стават големи беди. Естествено си заслужава обаче(аз дори мисля, че е наложително и задължително в сегашно време), човек да си купи един регистратор и наистина тези клипове да имат тежест в МВР, но какво става след като се приемат, никой не знае. Вече всеки бърза за някъде, всеки е изнервен от всичко и всички са му виновни, тЪй чееее е добре да се подсигурим с доказателства.

      Коментар


        #48
        За козия крак не е шега. И за CS спрея във джоба на вратата също. Ножа го махнах като се роди малкия. За регистратора съм ТВЪРДО ЗА но в България нали знаеш доказателства случайно изчезват или не издържат в съда. Не забравяй къде живееш. По някога вида ти със желязо в ръка респектира. Понякога не. Не ми се е случвало да го използвам и дано не се случва но ако се случи някога неизбежна самоотбрана няма да се поколебая.
        Powered by Emzo

        Коментар


          #49
          Когато си със семейството си в колата и някакъв дебил ти тръгне насреща да те убие, защото със сигурност те е видял преди или малко след като е завил, но въпреки това ти налита с колата. Умишлено клипонете нямат звук, за да не се чува как жената ме възпира. В един от случаите върналия на заден ход нарушител се опита да ме сплашва. Като видя, че спирам пред нас, зави в първата пресечка, обърна и минавайки бавно ме огледа. Естествоно и аз го огледах и го снимах с телефона. И клип си направих от преживяването, та да има материал за бъдещи ситуации. Водача беше поредния мангал с купена книжка. И жена (любовницата) му кара колата от време на време, та ги научих кои са, що са и за какво се борят.
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #50
            Именно защото сме в България може да очакваме всичко. Момчета не излизайте така с тея железа, защото някой може и пистолет да има отсреща. Подсигурете се, но използвайте в краен случай. Незнам във Видин и Габрово как е с трафика, но тука в Пловдив от идиоти спрях да си играя да свалям клипчетата, освен ако не е нещо много интересно . Най-много се ядосвам на паркирането в Кауфланд, където има знак B1 (това за сладките места до входа). За да се паркира на тези места трябва да се заобиколи по-навътре от паркина и естествено, вече заобиколил виждам как някой навлиза през тази забрана и паркира на избраното от теб място. Еми за какво да се ядосвам допълнително, да ги бия ли? Подминавам и си намирам другаде място и без това Господ ги е създал съкати и слабомислещи,като повечето които си позволяват са с коли на стойност над 10 хилки или пък някоя женица, дето и на представа си няма какво значи този знак.

            Коментар


              #51
              vnukata написа:
              Момчета не излизайте така с тея железа, защото някой може и пистолет да има отсреща.
              Много правилно! При ситуация излизам от колата и заставам до нея, така че да ме хваща камерата. От тук нататък всяка неетична постъпка влиза в записа и ако стане напечено чакам отсрещния да действа, а после идва моят ред. Медицинско, досъдебнопроизводство и съд, та да си купя 50 инчов телевизор за негово здраве. :D
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                #52
                И това не е от най-хубавите решения. Ето и онова момче от околовръстното имаше запис, свидетел, по медиите гръмна. Хубаво, ама си остава пича с избити зъби и до края на живота си ще е с импланти. Заслужава ли си?То, аз хубаво се правя на много примерен, но и на мен си ми кипва от глупости. Броя до 10, псувам го на глас и продължавам. Обикновено използвам думите " Жена ти да се прое*е дано" и ми минава
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #53
                  Момчета нека и аз да споделя как нещо случило се на пътя остава като травма. София, кръстовището на "Пирогов", час пик, чакам вече 3 светофар от Руски паметник към Красно село. Първа кола съм, запушва ме минал на червено и понеже пешеходците тръгват нашият хубавец остава на кръстовището запушвайки цялата колана от 50 автомобила. Почвам да свира с клаксона. Излиза един мангал посяга около седалката и идва до нашата кола държейки пистолет и ми го насочва през прозореца към лицето. Жена ми изпада в истерия и стрес. Той почва със закани обръща се и си тръгва. Аз не мога да реагирам и тръгвам с колата за да не задръствам повече. Следва сигнал на 112, ченгета го арестуват 3 часа по-късно. Следва обвинение и дело което завършва с глоба 200 лв. защото оръжието било газово. Травмата на психиката остана и да сега жена ми щом свирна с клаксона изпада в истерия. Като заключение мога да кажа: "всичко е сбъркано в БГ".
                  http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3181

                  Коментар


                    #54
                    gugubugu написа:
                    Момчета нека и аз да споделя как нещо случило се на пътя остава като травма. София, кръстовището на "Пирогов", час пик, чакам вече 3 светофар от Руски паметник към Красно село. Първа кола съм, запушва ме минал на червено и понеже пешеходците тръгват нашият хубавец остава на кръстовището запушвайки цялата колана от 50 автомобила. Почвам да свира с клаксона. Излиза един мангал посяга около седалката и идва до нашата кола държейки пистолет и ми го насочва през прозореца към лицето. Жена ми изпада в истерия и стрес. Той почва със закани обръща се и си тръгва. Аз не мога да реагирам и тръгвам с колата за да не задръствам повече. Следва сигнал на 112, ченгета го арестуват 3 часа по-късно. Следва обвинение и дело което завършва с глоба 200 лв. защото оръжието било газово. Травмата на психиката остана и да сега жена ми щом свирна с клаксона изпада в истерия. Като заключение мога да кажа: "всичко е сбъркано в БГ".
                    E, за това става дума. По-добре да пиеш един презк*рин и да не ти пука от колкото да се вкарваш във филми.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #55
                      Ето нещо нормално за нашата красива страна https://www.youtube.com/watch?v=0LbuCIQ3fLE . Абстрахирайте се от приказките ми, някой път си приказвам на глас сам в колата :P

                      Коментар


                        #56
                        В продължение на твоя клип ето един и от мен, който сглобих днес от събрани ситуации. Извинявам се предварително за качеството.http://alltimecams.com/videogallery/view/1849Е, не е като този.http://alltimecams.com/videogallery/view/1840
                        Няма начин да няма начин!

                        Коментар


                          #57
                          nikolovvd написа:
                          В продължение на твоя клип ето един и от мен, който сглобих днес от събрани ситуации. Извинявам се предварително за качеството.http://alltimecams.com/videogallery/view/1849Е, не е като този.http://alltimecams.com/videogallery/view/1840
                          Тези двата коня кефят много
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #58
                            Мани, мани! Виждал съм какво остава от Жигула ударила магаре, а за кон да не говорим. Коня обикновено прави опит да прескочи препятствието.Ако беше паднал върху колата, след като се подхлъзна, направо щеше да е тотал щета.
                            Няма начин да няма начин!

                            Коментар


                              #59
                              Поредният български Шумахер!http://alltimecams.com/videogallery/view/1853
                              Няма начин да няма начин!

                              Коментар


                                #60
                                Отново катастрофа!http://alltimecams.com/videogallery/view/1864
                                Няма начин да няма начин!

                                Коментар

                                Working...
                                X