Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1.7 ТД нов живот :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Re:

    Става , става давай в същия дух колега ... следя темата и мен ме чака някой промени.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #32
      Re:

      Fiat_Punto11 написа:
      Става , става давай в същия дух колега ... следя темата и мен ме чака някой промени.
      мерси колега

      Коментар


        #33
        и днес посвърших малко работа :D
        Прикачени файлове

        Коментар


          #34
          .

          днес успях да изтъркам колата,но иска още поне 2 пъти да се прекитва и чак тогава основата да се пръсне.успях да сложа вече праговете и малко поокастрих предната броня
          Прикачени файлове

          Коментар


            #35
            Тези можеш да ги заздравиш, като с различни парчета от твърд но лесен за обработка материал (фибран на пример) ги направиш както искаш, и след това от вътре можеш да сложищ 3-4 пласта полиестерна смола+ нишка. Така след изсъхването махаш фибрана и напрежението се поема от смолата, но поради нейната твърдост, бронята ще запази желаната форма. Разбира се ако има възможност за това, защото не знам как е при Пунто (дали можеш да сложиш смола там).В началото си мислих, че капака е станал доста ръбест с това намръщване, но сега виждам че едни хубави, и некичести кристални фарове (или полиране на старите), и в предницата ще стане звяр.
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #36


              мерси за идеята колега,ще опитам някак да ги заздравя,да не се клатят като нацеля някоя дупка фаровете засега мисля само да ги полирам,че няма лев за кристални,иначе по-нататък и кристал и ксенон

              Коментар


                #37
                Така или иначе си се хванал, поиграй си и с лайсните да ги махнеш после да не сажаляваш като вече е боядисано.Съвсем ще променят колата без тях

                Коментар


                  #38
                  .

                  stefcho_sm написа:
                  Така или иначе си се хванал, поиграй си и с лайсните да ги махнеш после да не сажаляваш като вече е боядисано.Съвсем ще променят колата без тях
                  Да колега,и мен мн ме дразнят и утре май ще се занимавам с тях.отвратителни са ми

                  Коментар


                    #39
                    .

                    вчера и днес падна голямо търкане и облепяне,разлепяне и пак търкане,но взе да добива вид :D
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #40
                      Re: .

                      Кефиш ме човек и мен ме чака боядисване на звера , и аз се понатъкмил тва нва ама изчаквам да се олющи още. Кви пари ти излиза боядисването , разбира се без труда , само матерялите ?
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #41
                        цените на материалите варират, от 200лв до около 1000лв
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          #42
                          S.W.A.T. написа:
                          цените на материалите варират, от 200лв до около 1000лв
                          Мхм космическо титанива боя :Д пхахха
                          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                          Коментар


                            #43
                            не, керамичен лак и приличен, кит основа и база
                            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                            '97 Coupe 16VT 262WHP+

                            Коментар


                              #44
                              Re: .

                              Fiat_Punto11 написа:
                              Кефиш ме човек и мен ме чака боядисване на звера , и аз се понатъкмил тва нва ама изчаквам да се олющи още. Кви пари ти излиза боядисването , разбира се без труда , само матерялите ?
                              Зависи колко пари имаш колега :D отиваш с майстора в магазина за бои,човека взима калкулатора и се почва,шкурки,хартиено тиксо,лак,основа,база,втвърдител,обезмаслител или корселин,кит и т.н. Зависи какъв цвят,зависи дали цвета е металик,има ли перли и тем подобни

                              Коментар


                                #45
                                ,

                                айде малко снимков материал,какво свършихме във вторник и сряда
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X