Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

История за работник срещу работодател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Историята я прочетох доста пъти за да си я припомня обаче продължението го няма :/
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #17
      Ами човека каза че е телефонист. Аз викам да му подарим по някоя комп. част, та да стане цял комп. Аз мога да участвам с целерон 366, със 64 СД рам, 8 ГБ хард, и видео ТНТ рива 32мб. За пишеща машина е перфектен, Windows 98 хвърчи! Остават клавиатура, мишка, мрежова карта и монитор.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #18
        Двете дела на двамата ми колеги минаха и са спечелени, само чакам и моето да приключи, та да ви доразкажа. Особено последното заседание беше много забавно: съдийката се ядоса и му вика на адвоката на ответника:- Гововрете!- Няма! Написал съм го.- Не ме интересува, говорете това, дето сте написал!- Няма! Отказвам!- Тогава се махайте от залата, за кво сте ми дошли?!? - Няма да се махна.- Абе махайте се бе, или говорете или напуснете залата!- М...мм.ммъ.ъ.ъ.ъ.ъ Няма! А аз стоя отстрани и едвам се сдържам да не се претъркалям от смях по пода.

        Коментар


          #19
          Здравейте,

          ...хубава история :D . снимков материал за колегата с ’’висок коефицент на интелигентност.
          Прикачени файлове
          Е ТВА Е КОЛАTA

          Коментар

          Working...
          X