Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми маслен крик тип крокодил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми маслен крик тип крокодил

    От доста време се замислям да си взема маслен крик тип крокодил.Гледам има всякакви и са на много добри пари - 36 лв, въпроса ми е ако някой ползва дадена марка да препоръча. Склонен съм да дам и някой лев отгоре, но да не трябва след 2-3 вдигания да сменям буталце, или да стане някой сакатлък щото крика изпуснал (въпреки, че крика се ползва само за вдигане) и т.н.

    #2
    кола

    Те май са само едни вид крокодил и ако не е много евтин става има и прав по малак и компактен Виж тук http://zimber-tools.com/avto-instrum...menti.html?p=2 Или на Илиенци там има магазин за такива работи 40 лв може да вземеш да става за ФИАТ Какъвто и да вземеш после гледаш да го слагаш на равно и твърдо иначе ако се изкриви тогава може да стане беля и все ще ти изпуска
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Както казва колегата какъвто и да вземеш все тая. Моя го взех заедно с 2 стойки, куче марка (budget) и до сега при доста прилично ползване не се е предал!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        И аз ползвам Бъджет, но за непрофесионална работа и нямам оплаквания.

        Коментар


          #5
          Airfan написа:
          И аз ползвам Бъджет, но за непрофесионална работа и нямам оплаквания.
          И на мен ми трябва за такова ползване. Май ще се насоча към нещо подобно.

          Коментар


            #6
            аз съм с крик от Метро 45-50 лв 2Т, не съ, го скъсал от употреба, но на 2-3 седмици вдига по една две коли
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Моят е Raider от най-малките крокодилчета и съм доволен.На около 2-2.5 години е и го взех за около 35-6лв. Цилиндричните са по-неудобни,нестабилни и нефукционални като цяло,а и имам 2бр. дефектирали в гаража...
              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

              Коментар


                #8
                Ако не ти е спешно изчакай да ги пуснат пак в Лидл. Евтин и читав.
                F31 BMW 320d

                Коментар


                  #9
                  Тurbodieselcomby написа:
                  Ако не ти е спешно изчакай да ги пуснат пак в Лидл. Евтин и читав.
                  Спешно не ми е, ама все пак ако стане до месец ще е добре. Да не би да знаеш кога Лидл ще ги пуснат?

                  Коментар


                    #10
                    Ц, ама периодично пускат едни и същи неща съм забелязал.
                    F31 BMW 320d

                    Коментар


                      #11
                      Тurbodieselcomby написа:
                      Ц, ама периодично пускат едни и същи неща съм забелязал.
                      Имаше една тема, ама не знам тук ли беше, или в раздела за Автоелектроника... в нея се коментира едно импулсно зарядно за акумулатори. Темата няколко пъти беше повдигана, като го пуснат пак на промоция, така че ако се видят датите на постовете за това зарядно, може да се направи груба преценка и за "крокодила" кога биха го пуснали. Нещо ми се върти из главЪтЪ, че два пъти годишно можеше да се вземе зарядното на намалена цена.

                      Коментар


                        #12
                        Друг вариант е в някой забравен от господ магазин да има останали бройки и в момента.Колега ми е казвал, че на Лидл Пещера има какво ли не от стари промоции. Просто хората не пазаруват толкова ...
                        F31 BMW 320d

                        Коментар


                          #13
                          Ако крикчето е за в гаража и няма да го возиш в колата, на си купувай от най-малките.
                          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                          Коментар


                            #14
                            muns61 написа:
                            Ако крикчето е за в гаража и няма да го возиш в колата, на си купувай от най-малките.
                            Не мисля да го возя със сигурност

                            Коментар


                              #15
                              Взех си крик, най - после се наканих. Сега си търся гумен тампон (подложка) за самия крик?Намерих една фирма ама нямали точно такъв (диаметър 45 мм).Някой да има идея от къде мога да си купя такова нещо?

                              Коментар

                              Working...
                              X