Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАРЕЖДАНЕ И ДОЗАРЕЖДАНЕ(29лв.) НА АВТОКЛИМАТИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Здравей колега имам масло за хибриди на errecom ER OL6033.Q.P2 това му е модела
    Поздрави

    Коментар


      #47
      От доста години не съм писал във Форума, но сега имам повод. Препоръчвам сервиза с две ръце. Работи се добре и отношението е екстра. Меганчето вече вее и фучи доволно хлад, а преди това минах през трима майстори за да НЕ успеят да диагностицират колата. Знаете как става “Остави я днес, утре да я видим и...ще видим...”Тук нещата станаха за 5 минути. Отделно обичам като се спазват сроковете. Казаха от 17 до 20ч колата ще е готова и беше факт в 19:50 колата беше сглобена, тествана и готова. Още веднъж препоръчвам.
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #48
        ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2021г

        1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика (тест за херметичност )- 59лв

        2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител + Диагностика(тест за херметичност) - - - 79 лв

        3. Диагностика + тест за херметичност - - безплатна за форума

        4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 700 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 10 лв/100 грама

        5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

        6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр

        7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв
        8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне

        9. Смяна на компресор за автоклиматик--- цена след оглед

        10. Смяна на климатичен радиатор----от 40 до 80лв

        11. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне

        12.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв

        13.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
        (смяна на осев уплътнител,гарнитури на компресорите,клапани,бобин и,съединители,демпфери,в повечето случаи когато е задрал компресора не подлежи на ремонт)

        14.Смяна лагер на ролката на компресора
        (Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер-аз работя с NSK-японски,но за някой модели имам и KBS)


        тел 0894761944 (моля записвайте си час предварително със цел по-бързото обслужване)

        РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 10:00 до 19:00 часа ****** СЪБОТА от 10:00 до 16:00 часа*************Тел:0894761944

        http://www.avtoklimaticisofiq.com

        гр София

        АДРЕСА НА СЕРВИЗА Е БУЛ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 166

        https://www.google.bg/maps/dir/42.62...5!2d42.6267089

        ГАРАНЦИЯ ДО КРАЯ НА СЕЗОНА ЗА ВСЯКА ИЗВЪРШЕНА УСЛУГА ИЛИ ПОДМЕНЕНА ЧАСТ.

        Тел 0894761944
        Последна редакция от arsenal88; 07.05.2021, 08:16.

        Коментар

        Working...
        X