Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАРЕЖДАНЕ И ДОЗАРЕЖДАНЕ(29лв.) НА АВТОКЛИМАТИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    няма проблеми колега само звънни ,за да се разберем.

    Коментар


      #32
      ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2017г

      1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика(тест за херметичност) - 29лв

      2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител+Диагностика(тест за херметичност) - - - 39 лв

      3. Диагностика + тест за херметичност - - 10 лв

      4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 950 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 5 лв/100 грама

      5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

      6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр

      7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв

      8. Смяна на уплътнения ------ цени по договаряне

      9. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане --- цени по договаряне

      10.Компютърна диагностика ----------------- 15 лв

      11.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
      (смяна на осев уплътнител,подмяна на гарнитури, клапани, бобина, съединител - ако компресора е задрал в повечето случай не подлежи на ремонт)

      12.Смяна лагер на ролката на компресора
      (Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер - аз работя с NSK-японски,но за някой модели имам и KBS)

      Какво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация :

      Надуване на автоклиматичната система ако е необходимо
      Вакумиране на системата с вакуумпомпа.
      Поставяне на UV оцветител и масло.
      Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a.
      Замерване на изходящият въздух от въздухоотводите

      БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН

      тел 0894761944

      РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 11:00 до 21:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 20:00 часа*************Тел:0894761944

      http://www.avtoklimaticisofiq.com

      гр София
      Последна редакция от arsenal88; 17.03.2017, 16:11.

      Коментар


        #33
        arsenal88 написа: Преглед на мнението
        ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2017г

        1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика(тест за херметичност) - 29лв

        2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител+Диагностика(тест за херметичност) - - - 39 лв

        3. Диагностика + тест за херметичност - - 10 лв

        .....................
        Колегата е много точен.
        Миналата година правихме една Алфа 156, сега и с Бравото минах през него.

        Коментар


          #34
          Браво хубаво е да има такива хора дето си разбират от работата и не свалят кожи моя за сега работи но ако даде фера някои ден знам към кого да се обърна ☺
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #35
            + и от мен (минах с Punto-то тия дни)

            ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
            ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
            ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

            Коментар


              #36
              Още един доволен клиент. Човекът си разбира от работата.
              Fiat Marea 1,6 16V 1998
              Lancia Y 1.2 8v 1997
              Fiat Tempra 1.6 1991

              Коментар


                #37
                Да сте живи и здрави, особено Слави! Че й той доволен та по него се оплъгах, звъннах на момчето от сервиза. Доволен съм. Най-много съм доволен, защото работи в извън работно време. Отделя време и се опитва да не си претупва работата.

                Вече и аз съм болен :D

                Коментар


                  #38
                  И аз съм много доволен! Отлични цени, комуникация, качествена работа, внимание към клиента и най вече—студ в колата
                  1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
                  2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

                  Коментар


                    #39
                    Колеги сервизът излиза годишен отпуск от 06.08.2017(Неделя) до 15.08.2017г(Вторник)

                    Коментар


                      #40
                      Нямам думи да изкажа колко съм благодарен, и доволен от работата на колегата.

                      Ако имате проблеми с климатика, това е вашият човек.
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        #41
                        Още едно много положително мнение за колегата.
                        Обърна ми внимание преди два дена дори по нощите и климатика сега работи както трябва.

                        Колегата прави и компресори и дори и при сериозен проблем с климатичната система, той е вашият човек.

                        Коментар


                          #42
                          ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2018г

                          1. Дозареждане на автоклиматична система - 59лв

                          2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител - - - 79 лв

                          3. Диагностика + тест за херметичност - - 20 лв

                          4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 700 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 10 лв/100 грама

                          5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

                          6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр

                          7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв
                          8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне

                          9. Смяна на компресор за автоклиматик---

                          10. Смяна на климатичен радиатор-----------

                          11. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне

                          12.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв

                          13.Смяна на капилярна тръбичка -----------цена от 10 до 20 лв

                          14.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1000г фреон -------- 45 лв
                          15.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1500г фреон -------- 50 лв

                          16.Компютърна диагностика----------------- 15 лв

                          17.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
                          (смяна на осев уплътнител,гарнитури на компресорите,клапани,бобини,съединители,демпфери,в повечето случаи когато е задрал компресора не подлежи на ремонт)

                          18.Смяна лагер на ролката на компресора
                          (Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер-аз работя с NSK-японски,но за някой модели имам и KBS)

                          БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН
                          тел 0894761944
                          РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 11:00 до 21:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 18:00 часа*************Тел:0894761944

                          http://www.avtoklimaticisofiq.com

                          гр София
                          Последна редакция от arsenal88; 28.03.2018, 10:34.

                          Коментар


                            #43
                            Колеги сервизът излиза годишен отпуск от 05.08.2018(Неделя) до 10.08.2018г(Петък)

                            Коментар


                              #44
                              ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2019г

                              1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика (тест за херметичност )- 59лв

                              2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител + Диагностика(тест за херметичност) - - - 79 лв

                              3. Диагностика + тест за херметичност - - безплатна за форума

                              4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 700 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 10 лв/100 грама

                              5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

                              6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр

                              7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв
                              8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне

                              9. Смяна на компресор за автоклиматик--- цена след оглед

                              10. Смяна на климатичен радиатор----от 40 до 80лв

                              11. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне

                              12.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв

                              14.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1000г фреон -------- 45 лв

                              16.Компютърна диагностика----------------- 15 лв

                              17.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
                              (смяна на осев уплътнител,гарнитури на компресорите,клапани,бобин и,съединители,демпфери,в повечето случаи когато е задрал компресора не подлежи на ремонт)

                              18.Смяна лагер на ролката на компресора
                              (Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер-аз работя с NSK-японски,но за някой модели имам и KBS)

                              БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН
                              тел 0894761944 (моля записвайте си час предварително със цел по-бързото обслужване)

                              РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 09:00 до 21:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 17:00 часа*************Тел:0894761944

                              http://www.avtoklimaticisofiq.com

                              гр София

                              АДРЕСА НА СЕРВИЗА Е БУЛ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 166

                              ГАРАНЦИЯ ДО КРАЯ НА СЕЗОНА ЗА ВСЯКА ИЗВЪРШЕНА УСЛУГА ИЛИ ПОДМЕНЕНА ЧАСТ.

                              Тел 0894761944
                              Последна редакция от arsenal88; 08.05.2019, 11:47.

                              Коментар


                                #45
                                Масло за хибридни автомобили имате ли?
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X