Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАРЕЖДАНЕ И ДОЗАРЕЖДАНЕ(29лв.) НА АВТОКЛИМАТИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЗАРЕЖДАНЕ И ДОЗАРЕЖДАНЕ(29лв.) НА АВТОКЛИМАТИЦИ

    1.Дозареждане на автоклиматична система ------ 29 лв2.Цялостно зареждане на фреон ----------------- 40 лвПосещение на адрес, (между 10-15 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).Какво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация :Вакумиране на системата с вакуумпомпа.Поставяне на UV оцветител и масло.Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a.Замерване на изходящият въздух от въздухоотводитетел 0894761944тел 0897047586гр София

    #2
    Диагностика на климатична система----10лв

    Коментар


      #3
      Колега това за София ли е или Варна?Понеже виждам,че пиши "Аксаково"....?
      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

      Коментар


        #4
        колега за София

        Коментар


          #5
          Колеги има възможност и за безплатно посещение .

          Коментар


            #6
            Колеги цените за този сезон остават същите

            Коментар


              #7
              Колеги от днес работим и събота и неделя

              Коментар


                #8
                1.Дозареждане на автоклиматична система - 29лв 2.Цялостно зареждане на фреон ------- 39 лв 3Посещение на адрес--------София--- -- 10 лв 4Диагностика на автоклиматична система--(тест за херметичност)------10 лв5 Подмяна на сервизни вентили и игли на цена от 3 до 7 лв за игла и от 10 до 12 лв за вентил6 Подмяна на уплътнения Какво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация : Надуване на автоклиматичната система ако е необходимоВакумиране на системата с вакуумпомпа. Поставяне на UV оцветител и масло. Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a. Замерване на изходящият въздух от въздухоотводите БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕНтел 0894761944 тел 0897047586 гр София

                Коментар


                  #9
                  Мога само да изкажа благодарност на младежа и да Ви кажа че знае много добре какво прави, освен че ми оправи климатика да духа студено, хвана един проблем дето и аз не съм ръзбрал че съществува. пп От днес съм на лекарства и ми тече носа.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ СОФИЯ ОТ 29 ДО 39 ЛВ---ПРОМОЦИЯ

                    ПРОМОЦИЯ ДО КРАЯ НА СЕПТЕМВРИ 20141. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика(тест за херметичност) - 29лв 2. Цялостно зареждане на фреон+Диагностика(тест за херметичност) - - - - - - - 39 лв 3.Посещение на адрес - София - - - - - 10 лв4.Диагностика + тест за херметичност - - 10 лв5. Подмяна на сервизни вентили и игли на цена от 3 до 7 лв за игла и от 10 до 12 лв за вентил6. Подмяна на уплътнения ----за колеги от форума безплатно7. Смяна на компресор----------35 лв8. Смяна на климатичен радиатор----------50 лв9. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне 10.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лвКакво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация : Надуване на автоклиматичната система ако е необходимоВакумиране на системата с вакуумпомпа. Поставяне на UV оцветител и масло. Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a. Замерване на изходящият въздух от въздухоотводите БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕНтел 0894761944 www.avtoklimaticisofiq.comгр София

                    Коментар


                      #11
                      Много съм доволен от услугите! Много разбира момчето, ходих поне на 5 места никой не успя да ми подкара климатика обаче от вчера си имам климатик и съм много доволен, духа студ та знае ли се. Е такива майстори като него да има навсякъде!

                      Коментар


                        #12
                        Искам да изкажа благодарности към колегата ,защото цяло лято беше ходене по мъките с тоя климатик (от едни майстори на други) сега вече не се седи в колата от студ ,много коректен и точен

                        Коментар


                          #13
                          Един ,,+
                          Fiat Marea 2.4 JTD+
                          Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
                          Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
                          Renault 19/1.7mi/ - crash

                          Коментар


                            #14
                            Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ СОФИЯ ОТ 29 ДО 39 ЛВ

                            ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2015г1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика(тест за херметичност) - 29лв 2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител+Диагностика(тест за херметичност) - - - - - - - 39 лв 3.Посещение на адрес - София - - - - - 10 лв 4.Диагностика + тест за херметичност - - 10 лв 5. Подмяна на сервизни вентили и игли на цена от 3 до 7 лв за игла и от 10 до 12 лв за вентил 6. Подмяна на уплътнения ----цени по договаряне7. Смяна на компресор----------от 45 до 75 лв 8. Смяна на климатичен радиатор----------от 60 до 95 лв 9. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне 10.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв Какво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация : Надуване на автоклиматичната система ако е необходимо Вакумиране на системата с вакуумпомпа. Поставяне на UV оцветител и масло. Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a. Замерване на изходящият въздух от въздухоотводите БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН тел 0894761944 www.avtoklimaticisofiq.com гр София

                            Коментар


                              #15
                              Колега, а защо не ви пише адреса на сайта? Младост 2 е голяма
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X