Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАРЕЖДАНЕ И ДОЗАРЕЖДАНЕ(29лв.) НА АВТОКЛИМАТИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Адреса е младост 2 ул Свети Киприян до блок 235 но работя по предварителна оговорка,защото много често правя посещения по адреси и не съм там

    Коментар


      #17
      КОЛЕГИ ОТ 01.06.2015г СЕРВИЗЪТ Е СЪС УДЪЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 11:00 до 21:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 20:00 часа*************Тел:0894761944

      Коментар


        #18
        Много коректен,Работи бързо и точно,климатика ми работи перфектно благодаря,

        Коментар


          #19
          Има ли разлика между "зареждане" и "дозареждане", в какво се състои, ако има, и пак - ако има - защо в заглавието са на една и съща цена, а във водещото мнение - на различна? Кое е вярната цена за "зареждане" - 29 или 40 лв.? Рекламата в горното мнение е добре измислена - почти не си личи, но клиентът е доволен.

          Коментар


            #20
            Извинявам се ,че толкова късно отговарям.Значи дозарежданете е когато в системата има останал фреон(например 300грама) тогава цената е 29 лв а цялостното зареждане е когато в системата няма никакъв фреон тогава е 39 лв.Бих си поправил заглавието на темата ,но не ми дава ,защото е минало много време.

            Коментар


              #21
              В такъв случай помоли някой модератор да го поправи, защото е малко подвеждащо. Ама им пиши ЛС, а не "докладвай", че на докладите не обръщат внимание и просто ги трият да не им се трупат.

              Коментар


                #22
                ogi28b написа:
                Ама им пиши ЛС, а не "докладвай", че на докладите не обръщат внимание и просто ги трият да не им се трупат.
                И тях дядо Попе и тях трием, да не се трупат
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  Много коректен !!!Работи бързо и точно.Тества ми цялата система, което включва пробиви в системата, работни налягания на компресора и т.н.Много съм доволен. Климатика ми работи перфектно.
                  Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                  Коментар


                    #24
                    И аз съм доста доволен. Точен пич, а и на съвсем прилични цени.
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #25
                      ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ СОФИЯ ОТ 29 ДО 39 ЛВ

                      ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2016г1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика(тест за херметичност) - 29лв 2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител+Диагностика(тест за херметичност) - - - 39 лв 3. Диагностика + тест за херметичност - - 10 лв4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 950 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 5 лв/100 грама5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 8 лв/бр 7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне9. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне 10.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв11.Смяна на капилярна тръбичка -----------цена от 10 до 20 лв12.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1000г фреон -------- 45 лв13.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1500г фреон -------- 50 лв14.Заваряване на алуминий--------------цена по договаряне15.Компютърна диагностика----------------- 15 лвКакво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация : Надуване на автоклиматичната система ако е необходимо Вакумиране на системата с вакуумпомпа. Поставяне на UV оцветител и масло. Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a. Замерване на изходящият въздух от въздухоотводите БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН тел 0894761944 РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 11:00 до 21:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 20:00 часа*************Тел:0894761944http://www.avtoklimaticisofiq.com гр София

                      Коментар


                        #26
                        Още един доволен клиент, + и от мен.
                        Либра 1,9 жтд 2000г. LX
                        Фиат Крома 1,9 2009г.
                        Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

                        Коментар


                          #27
                          6+ и от мен за точната работа.Климатикът е пълен и съм готова за жегите.
                          Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                          Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                          Коментар


                            #28
                            И още един доволен клиент, +1 и от мен.

                            Коментар


                              #29
                              Днес бях при колегата. Доволен съм. Климатикът вее на зима. А цената е форумна. Евала.

                              Коментар


                                #30
                                Към автора на темата:Става дума за Brava JTD105 с компресор Magneti Marelli, на който соленоида, който включва съединителя не работи. Освен това преди доста време в един сервиз ми казаха, че пластинчатите клапани не държат добре (за това не мога да бъда сигурен, че е така).Закупих абсолютно същия компресор - втора ръка.Можеш ли да го отвориш, да го ревизираш, да се семни лагера ако е нужно и да го монтираш на колата и да заредиш с фреон ?Бих искал да се ревизира новия компресор, защото е съхраняван незнайно как и може да е влязъл прах и други неща.....
                                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                                Коментар

                                Working...
                                X