Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea Weekend 1.9TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea Weekend 1.9TD

    Не знам дали темата ми е за тук, но ако не е, моля да я преместите.Става дума за моята Мареа, която може да се каже, че свърши земните си дни и в момента стои пред блока. След едно прегряване на двигателя, което се оказа причинено от изгнили тапи на двигателя, един пишман майстор уж я прави, шлайфа главата, не знам какво си, като си остави и двете ръце. Прибрах колата с тракащи клапани, с мисълта да я движа докато грохне, защото и ходовата и част е заминала. След няколко дена двигателя изплю наличното масло и аз зарязах колата пред блока.По принцип мисля да я давам за скраб, или ще говоря с едни пичове тук в Плевен, които знам че изкупуват фиатски гробници. Но мисля, че има доста неща по колата, които биха свършили работа на някой от вас - без пари или срещу символична цена. Общо взето, най-ценното в Мареата е съединителя, който е нов и с който колата е минала не повече от стотина километра преди да капитулира. Стартера е сменян преди година с рециклиран стартер от Францискъп (или нещо такова беше фирмата). Проблемът е, че нямам гараж или място, където да сваля каквото може да се свали преди да я изпратя в последния й път. Ако някой от Плевен има идея как да успея да бъда полезен - с място където да може да се обезкостява или нещо друго - ще бъде добре.. Иначе мога да сваля дреболии от купето - седалки, подлакътник, машинки за стъклата, огледала, адаптерна рамка за радиото, дръжки...не се сещам още какво.Ако имате някакви идеи и предложения, пишете засега тук в темата или на Л.С. Ако има някакво развитие, ще оставя телефон и координати за връзка.
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008
Working...
X