Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.9 TD VS Citroen C 5 2.0 HDI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.9 TD VS Citroen C 5 2.0 HDI

    Bravo 1.9 TD 75к.с. 97` VS Citroen C 5 2.0 HDI 108 к.с. 2003`С един колега една Събота след работа в индустриалната зона се пуснахме от един стоп до първите светофари.Отсечката е с дължина един километър. http://goo.gl/maps/GMp0sПреди светофара му водех 2 коли нямаше трафик на отсечката бяхме само ние максималната скорост която стигнах беше 130 и трябваше да спираме. Не се получи много обективно състезание защото е и въпрос на нерви има един коварен завой по средата на отсечката, освен това винаги човек има едно на ум за трафик или Трябва да пробваме някой път на права ( мисля, че там ще си го върне ) Като оправдание на следващия ден посочи това, че бил забравил климатика си пуснат по време на гонката, и това как не е виждал пътя пред себе си защото аз на 20 метра пред него съм пушел като Чавдар. Последното беше малко злостно от негова страна

    #2
    Не мога да ти кажа, кой ще спечели, но като гледам завоя е много гаден за гонка, а и не е много хубав пътя. Намерете си друго място да сте спокойни
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #3
      Едва ли, то ние се драчим от половин година и пак стана случайно всичко. Така, че няма да се повтори Имам един друг колега дето ми се дърви с едно Peugeot 206 2.0 16V 175 к.с. с него се засичаме на един мост той идва от един квартал а аз от центъра и почти винаги така става, че съм 3 - 4 коли пред него и на правата към фабриката той настъпва отзад, а аз криволича по пътя докато натискам. Какво като е 175 коня да не би да ме прескочи :P и така все първи стигам до финиша

      Коментар


        #4
        Е вие си пречите, не е много честно за него :D. Аз така с 1 приятел викам да го изпреваря нали нормално, знаем къде отиваме, оня обаче супер сериозния ми се изпречи на пътя и щях да спра в багажника му :D
        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

        Коментар


          #5
          Този ситроен колко кг. е ?
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            pecata написа:
            Този ситроен колко кг. е ?
            Нямам идея. като го гледам много

            Коментар


              #7
              Евала, голЕм си. Даже най-големия!
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                pecata написа:
                Този ситроен колко кг. е ?
                1400+ кг
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар


                  #9
                  BO написа:
                  Евала, голЕм си. Даже най-големия!
                  то това 75 кончета много бе, нище че половината са магарета вече ама ....

                  Коментар


                    #10
                    Stoynev85 написа:
                    BO написа:
                    Евала, голЕм си. Даже най-големия!
                    то това 75 кончета много бе, нище че половината са магарета вече ама ....
                    Има само едно магаре ама то караше

                    Коментар


                      #11
                      изпробвайте която кола си искате в gta multiplayer.Само трябва да намерите човек(разбирач) да ви вкара дадените коли в мод и направете състезание.

                      Коментар


                        #12
                        dubi95 написа:
                        изпробвайте която кола си искате в gta multiplayer.Само трябва да намерите човек(разбирач) да ви вкара дадените коли в мод и направете състезание.
                        Я дай малко повече инфо, колега. Аз съм си вкарвал различни коли в GTA, но състезания не съм си правил.
                        Renault Modus 1.2 16v 2006
                        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                        Коментар

                        Working...
                        X