Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с помпата, след дупка, Добло 1.9 Мултиджет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с помпата, след дупка, Добло 1.9 Мултиджет

    Имам проблем с помпата на резервоара, който се появи след грубо минаване през дупка.За да се прибера подадох ток с 2кабела директно от акомулатора.Предположих че е от бушон, но там всичко е добре.Другото ми предположение е да е някакъв блокаж на алармата?Колата е фиат добло, 1,9D (multijet)Моля за съвет, къде да търся проблема и съответно как да го отстраня.Поздрави от Бургас !

    #2
    Трябва да има някъде крашбутон мисля се казваше.На мареа е под седалката но при теб сигурно ще е различно,ако имаш книга виж там какво пише
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #3
      Потърси "инерционен изключвател на горивото", това е един бутон, който прекъсва масата на помпата. Огледай внимателно под седалките, в краката на пътника и на шофьора, около лявата и дясната колона на вратите, долу, огледай хубаво навсякъде и провери всичко, което намериш, дали знаеш какво точно е. Възможно е над самия бутон да има пластмасов капак и да изглежда като някаква кутийка, монтирана там.Според ТОЗИ САЙТ е при десните предпазни пластмаси, до педала за газта, но не разбрах точно за кой модел се говори.Това трябва да мине в ЧЗВ, само че е добре в една тема да бъдат събрани отговори на това къде е бутонът за повече модели.Виж също и ТАЗИ ТЕМА, там се вижда как изглежда това нещо на друг модел кола. Местя темата. Нямаш проблем с дизеловия двигател, а с електрическата част.

      Коментар


        #4
        От упътването сега открих това,което съм снимал.Утре ще го видя и ако е там ще снимам.[/img]
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Бутона се намира под жабката в предната колона
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар

          Working...
          X