Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 vs Honda Civic Coupe 5 gen 1.5 101 hp(+)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    slav4o_vt написа:
    А то май кирията не е от допълнителните свещи
    И от тях трябва да идва, моя 1,8 с вариатор е 131к.с., а алфовия 1,8 ТС е 144к.с.
    punto HGT

    Коментар


      #62
      мен вече друг въпрос ме тормози-колко еднакви са 1.9 жтд 115 на стило и алфа,щото за алфовия чувам добри отзиви,колкото за фиатовия не чак толкова.
      F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

      Коментар


        #63
        wizard88 написа:
        мен вече друг въпрос ме тормози-колко еднакви са 1.9 жтд 115 на стило и алфа,щото за алфовия чувам добри отзиви,колкото за фиатовия не чак толкова.
        Според мен са еднакви на 100%. По-скоро различните отзиви да идват от различния начин и качество на изработка на автомобила като цяло.
        Renault Modus 1.2 16v 2006
        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

        Коментар


          #64
          didich написа:
          slav4o_vt написа:
          А то май кирията не е от допълнителните свещи
          И от тях трябва да идва, моя 1,8 с вариатор е 131к.с., а алфовия 1,8 ТС е 144к.с.
          Е то това е така, ама не е заради свещите ми се струва. мисля че имаше малки разлики в другите неща. Можело да сложат по още 1-2 свещи на цилиндър току виж докарали 200 коня... А и не съм чувал за други двигатели с повече от 1 свещ, освен ТС на алфа. Много ми изглежда като някакъв търговски трик.
          FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
          FIAT Punto sx 75 '94

          Коментар


            #65
            Има Мерцедеси, които са с 2 свещи.
            '05 E-class 3.0 24v 30mm H&R/Billstein B6KME GOLD GT/Barracuda LPG / '07 147 1.6 16v Eco Romano Antonio OBD2
            Ex:
            '07 159 1.9 16v JTD SW, '00 Lybra SW 1.9 8v, '86 Delta GT 1.6 8v, '04 C2 1.6 16v

            Коментар


              #66
              slav4o_vt написа:
              didich написа:
              slav4o_vt написа:
              А то май кирията не е от допълнителните свещи
              И от тях трябва да идва, моя 1,8 с вариатор е 131к.с., а алфовия 1,8 ТС е 144к.с.
              Е то това е така, ама не е заради свещите ми се струва. мисля че имаше малки разлики в другите неща. Можело да сложат по още 1-2 свещи на цилиндър току виж докарали 200 коня... А и не съм чувал за други двигатели с повече от 1 свещ, освен ТС на алфа. Много ми изглежда като някакъв търговски трик.
              Има има , и то по стари модели от АЛФА TS , например НИСАН
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

              Коментар


                #67
                лошото е че алфовия мотор 1.8 ги има тея коне само на книга....реалните коне са като на фиатовия...
                Prelude H23

                Коментар


                  #68
                  спокойно можем да отцепим темата,че отиде в коренно различна посока.
                  F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                  Коментар

                  Working...
                  X