Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От Ситроен на Фиат.......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Едно време и аз залитах по Ситроен и честно казано все още се триумя за един Ц5, но това е др. тема. Мисълта ми беше, че тогава редовно четях този форум и едно изказване ми направи много силно впечатление (цитирам по памет):"...кефът цена няма. Напоследък обаче от проблеми с тази кола (не помня каква беше, но беше с "топки") кеф няма. Остана само цената..."
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #32
      Точно за това говоря!Това се случи и с мен!
      Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

      Коментар


        #33
        Така е прави сте, С5 вече е различна кола но я набутах между редовете защото все пак и тя е на хидравлично окачване, и части за нея се намират много по-лесно. Колкото до комфорта на старите ситроен-и то той лесно може да се преоткрие в С6, в нея доста съм се возил доста и останах с невероятни впечетления. Преминаването през неравности речи-кажи с каквато и да е скорост не мога да го сравня с нищо. Вече се намират под 20 000лв, друг е въпроса колко от нас могат да изкарат парите за обслужването и, а камо ли ако и се счупи нещо.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #34
          никога не робувайте на една марка и не се влюбвайте в колите си :D чукайте си колкото се може "марки" и "модели" и да не ви дреме рано или късно всеки си купува порше и си умира с/в нея
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #35
            tomazo написа:
            никога не робувайте на една марка и не се влюбвайте в колите си :D чукайте си колкото се може "марки" и "модели" и да не ви дреме рано или късно всеки си купува порше и си умира с/в нея
            Когато си доволен от определен автомобил не е нужно да си влюбен в него или да си фанатик,за да оцениш качествата му и да държиш на него!Вземат ли съмненията обаче да се прокрадват.......,а и фактите да говорят....... ,бягай надалеч!
            Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

            Коментар


              #36
              От Ситроен на Фиат.......

              Добре дошъл , Колега !Когато говорим за марки и коли ми идва наум само едно нещо : ,,Не е важно какво караш , а къде ходиш с него’’ . Познавам много люде с излъскани второпотребни колици за 5-6 хилядарки , които им лъскат купетата и ....тегличите . Със здраве карай фиатчето и знай , че огромната част от хората в този форум винаги ще ти помогнат !,,Изпитал’’ съм го на гърбът си .
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #37
                ахам, едно от най-готините неща на фиатите е форумът им :D
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  #38
                  slonikon написа:
                  ахам, едно от най-готините неща на фиатите е форумът им :D
                  Именно това беше една от причините отново да взема фиат
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #39
                    Благодаря на всички!Приятно съм изненадан от форума!Вече имах възможност да се убедя в доброто отношение и приятелските съвети от колеги към "новак" като мен!Идвам от форум (аз още съм си там де....),който е много по-консервативен,с железни и строги правила.Много научих от там ,спечелих приятели,но напоследък доста обезлюдя!Така,че се радвам на вашият форум и ми е драго да съм сред вас!С уважение,Стефан Шарков! :D
                    Понякога стоя и мисля.понякога само стоя.......

                    Коментар


                      #40
                      Хайде, време е да видим красавицата ?

                      Коментар

                      Working...
                      X