Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали ще седи хубаво тоя касетофон на бравото ми?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Послушай Явор за алпайна,освен,че свири много добре изглежда и красиво ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #17
      Свърши. Взимах си audiomediata. Свири прилично и седи що-годе добре. Но имам един въпрос. Радиото ми (оригиналното на фиата) се пускаше без контакт, а този плайер не може? Трябва да има контакт, за да тръгне? Така ли са или нещо аз съм объркал отзад онези двете неща дето се бутат? Радиото не можах да го захраня, че е друга буксата... явно трябва да си купя такава.Да питам и друго. Приставката слага ли се преди стойката ламарината на целият уред, или както сега съм набол всичко, просто я поставям отгоре? Някак си не виждма как ще изкарам вече касетофона от гнездото, така щракна, че... ;0 Имам някакви ключове уж с тях да дърпам, ма някак не се получава.
      Fiat Bravo 1.8 16V 96'

      Коментар


        #18
        Слагаш преставката за таблото, нанизваш касетофона, слагаш декоративната рамка на самия касетофон. Ако решиш да го вадиш нанизваш двете планки докато щракнат с тънката част напред разпъваш леко в страни на вън и дърпаш. За да свири без контакт трябва да направиш мост на самата евробукса, прехвърля се кабел от постоянния плюс. Потърси има много писано как се прави прехвърлянето на кабела.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          Моя го направих така както на снимката - срязах оранжевия и го вързах към червения, малко калай и идеал Петров.Работи точно както беше с оригиналия, демек и без да е на контакт си свири, а като го изключа от бутона му започва да си мига(вижда се като се свали панела), т.е. минава си в стенд-бай.
          Прикачени файлове
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар


            #20
            Хм, възможно ли е заради това, че е на контакт, касетофона ми да губи настройките винаги дето съм му задал също така като угася колата, после трябва да изкарам панела и да го вкарам пак, за да може да тръгне? Трябва си му директен ток?
            Fiat Bravo 1.8 16V 96'

            Коментар


              #21
              да
              The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
              Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
              Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

              Коментар


                #22
                13.01.2008г. (датата от снимката)... как минава само това време...Темата е изчерпана.
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар

                Working...
                X