Резултати 1 до 8 от 8

Тема: Multipla-та не работи на метан

Бута детска количка
    Регистр. на
    12.04.2013

Multipla-та не работи на метан

Здравейте, от 3 дни съм собственик на Фиат Мултипла, всичко е много хубаво, само където не работи на метан . като натисна бутона за прехвърляне от бензин на метан се чува как клапана отваря, но колата не минава на метан. остава да работи на бензин. от Пловдив съм, ходих на два сервиза в който се занимават уж с Multipla, но казват че проблема е софтоерен и нямало кой да се справи с тази задача и ... ако някой може да помогне със съвет ще бъде чудесно...

Фиат фанатик Аватарът на Nikolow
    Регистр. на
    26.06.2009
    Докаряй я до Варна , имам два компа , дюзи и редуктори и на принципа проба грешка ще се разбере.Другия вариант е Янко от гр.Септември , по-близо ти е.Има ли газ в бутилките?Лампичките на таблото които показват колко газ има светят ли?Отдолу да нямаш затворен кран на бутилките?Бутона не трябва да е натиснат за да работи на метан, при ненатиснат (несветещ) бутон колата пали на бензин и прехвърля на метан след 3 секунди.Ако е от първите 99 година може и направо на метан да пали.
    FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

Бута детска количка
    Регистр. на
    12.04.2013

здравей колега, има метан в бутилките, светят две от лампите за количеството на метан. всички вентили са отворени. до Варна определено ще ми малко тежичко на този етап да дойда, но ако в нашия регион не постигнем резултат ще те притесня....да има някакви координати на колегата от Септември?!

Re: Multipla-та не работи на метан

Цитат merelindo написа:
    здравей колега, има метан в бутилките, светят две от лампите за количеството на метан. всички вентили са отворени. до Варна определено ще ми малко тежичко на този етап да дойда, но ако в нашия регион не постигнем резултат ще те притесня....да има някакви координати на колегата от Септември?!
    Здравей колега! Ето координати на Янко: телефон 0878 601688 имейл: qnis3@abv.bg Успех с оправянето на проблема!
    ex. Fiat Marea 1.6 16V
    ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
    Lancia Kappa 2.0 VIS

Бута детска количка
    Регистр. на
    12.04.2013

Проблема е отстранен! от някакъв датчик бил проблема. сега всичко е о.к. благодаря на колегите от форума за напътствията...

кола

И избягвай тези сервизи където /установили /софтуерен проблем .Сигурно не са виждали такава кола ама неиси.

Бута детска количка Аватарът на netstat
    Регистр. на
    13.01.2013

Същия проблем

Цитат merelindo написа: Преглед на мнението
    Проблема е отстранен! от някакъв датчик бил проблема. сега всичко е о.к. благодаря на колегите от форума за напътствията...

Колега здравей,

Можеш ли да си спомниш , кой датчик е бил повреден ?

Имам същия проблем и никой не може да ми помогне.

Фиат маниак
    Регистр. на
    13.07.2015
    Цитат netstat написа: Преглед на мнението
    Колега здравей,

Можеш ли да си спомниш , кой датчик е бил повреден ?

Имам същия проблем и никой не може да ми помогне.
    В Пловдив при Пламен ги оправят. Иначе има поне 3 различни системи на метана.

Тема: Multipla-та не работи на метан

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •