Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Такса за прекратяване на сметка в банка

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами представи си ни се налага да ползваме български банки, или поне такива, които оперират тук и това са техните условия. И тук има разни пакети и отстъпки ако примерно имаш кредити или си получаваш заплатата в дадена банка.Иначе нормално като се променя тарифа да има информация публикувана в сайта на банката и в клоновата мрежа. Ти искаш лично да се обадят на стотина хиляди души ли?
    Stefanaki написа:
    За мен събирането на месечни/годишни такси е необосновано, неправилно и т.н.
    За теб обосновано ли е да ти събират годишен данък тогава? А месечна такса за кабелната? А за интернета?И в USA Айфон 5 е 200 долара ама на, тук е България.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #17
      style34 написа:
      Ами представи си ни се налага да ползваме български банки, или поне такива, които оперират тук и това са техните условия. И тук има разни пакети и отстъпки ако примерно имаш кредити или си получаваш заплатата в дадена банка.Иначе нормално като се променя тарифа да има информация публикувана в сайта на банката и в клоновата мрежа. Ти искаш лично да се обадят на стотина хиляди души ли?
      Stefanaki написа:
      За мен събирането на месечни/годишни такси е необосновано, неправилно и т.н.
      За теб обосновано ли е да ти събират годишен данък тогава? А месечна такса за кабелната? А за интернета?И в USA Айфон 5 е 200 долара ама на, тук е България.
      И на мен ми се налага да ги ползвам...Но явно нямам право да ползвам други и да правя сравнение.Също така не виждам логика в сравняването на месечна банкова такса с данък, кабелна и интернет.Все пак банките "въртят" и печелят от твоите пари. Ако са некадърни да изкарат 3,60лв на година, а трябва да ги вземат като 12 месечни такси х 0,30лв от всяка сметка, то по-добре да не съществуват.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #18
        Stefanaki, не знам колко ’далеко’ е местожителството ти, ама щом си забягнал, моля те не се опитвай да ни поучаваш.Ние съвсем приятелски започнахме да ти отговаряме на въпросите, а то се оказа че сме били овци смотани, даващи си сами парите...Ти за картелни споразумения чувал ли си ... Или там ’у далеко’ не съществуват такива работи... ЕС като натисна банките да намалят таксите за банкомати, те сложиха месечните такси за обслужване - е те тва е истината...И вместо да ни хокаш че сме тъпи, трябва да ни викаш ’Браво’ че не сме избягали като тебе и още милион души, а сме останали да се борим тука с тъпотията и нарастващата немотия и гавра над нормалния човек. Ако не са такива като нас - отдавна няма да има къде да се връщаш - циганите ще са превзели всичко.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #19
          Yavor написа:
          Stefanaki, не знам колко ’далеко’ е местожителството ти, ама щом си забягнал, моля те не се опитвай да ни поучаваш.Ние съвсем приятелски започнахме да ти отговаряме на въпросите, а то се оказа че сме били овци смотани, даващи си сами парите...
          +1
          Stefanaki написа:
          Също така не виждам логика в сравняването на месечна банкова такса с данък, кабелна и интернет.
          Дали пък логиката не е, че ти се предоставя една услуга, която ползваш, за което дължиш такса?
          Stefanaki написа:
          Ако са некадърни да изкарат 3,60лв на година, а трябва да ги вземат като 12 месечни такси х 0,30лв от всяка сметка, то по-добре да не съществуват.
          Добър си в сметките. Айде сега сметни 100 000 сметки по 3,60 лв. колко са на година. Те са си направили сметката, ти не ги мисли.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #20
            Yavor написа:
            Stefanaki, не знам колко ’далеко’ е местожителството ти, ама щом си забягнал, моля те не се опитвай да ни поучаваш.Ние съвсем приятелски започнахме да ти отговаряме на въпросите, а то се оказа че сме били овци смотани, даващи си сами парите...Ти за картелни споразумения чувал ли си ... Или там ’у далеко’ не съществуват такива работи... ЕС като натисна банките да намалят таксите за банкомати, те сложиха месечните такси за обслужване - е те тва е истината...И вместо да ни хокаш че сме тъпи, трябва да ни викаш ’Браво’ че не сме избягали като тебе и още милион души, а сме останали да се борим тука с тъпотията и нарастващата немотия и гавра над нормалния човек. Ако не са такива като нас - отдавна няма да има къде да се връщаш - циганите ще са превзели всичко.
            Извинявам се, че си зададох въпросите.Моля, никой да не се чувстава обиден. Ни най-малко съм целял това.Желанието ми, като автор на темата, е тя да се заключи, защото няма да доведе до нищо градивно.
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #21
              OK, щом не искаш повече информация, заключвам я.Макар че не е правилно като направиш изявление да се скриеш...Вероятно има връзка с това че си ’далеко’.Успех с банките!
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар

              Working...
              X