Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за превод на 2 страници от ИТАЛИАНСКИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за превод на 2 страници от ИТАЛИАНСКИ

    Който може, да помага. Снимал съм 2 страници от книжката на колата ми, като снимките са разделени в няколко файла.Интересува ме точен превод на текста в следващите 2 картинки:
    Прикачени файлове
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    И не толкова точен, а по-скоро само важното от текста в следващите 4 картинки, които ще кача по-късно, защото в момента не ми позволява.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Abby Fine Reader - една програма, която вади текст от снимки. Вадиш го и в гугъл преводач Второто можеш да го препишеш на ръка пак в гугъл.Вече колко точен/разбираем превод ще ти предложи не знам Edit:И понеже видях че я имам инсталирана, ето ти текста:Имобилайзер светлинаПри включване на запалването и ключът е "признати" от блок за управление, предупредителна светлина на светлините за 3 секунди.Ако изпратите сигнал от ключа не се разпознава от устройството за управление, индикаторът започва да мига бързо и имобилайзер се активира.Ако светлината остава след над 3 секунди, налице е неизправност в системата. В този случай се свържете с Volvo сервизен център.Забележка:Ако ключът е друг ключов транспондери. това може да доведе до смущения в системата на имобилайзера. когато стартирате двигателя.Докладване на емисиите индикатор Ако тази светлина мига бързо по време на шофиране на автомобила, е липсата на комуникация между имобилайзера и блок за управление на двигателя. Светлината, имобилайзер остава стабилен. С нас, в този случай,Втората:LED (в някои страни)LED ще мига на всеки две секунди, когато включите системата на имобилайзера.Не е най-точен превода, но се разбира смисъла
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Горе-долу се разбира, за което благодаря ! Всъщност това, което ме интересуваше най-много, беше "LED (solo in alcuni paesi)" и мисля, че разбрах какво означава.А ето ги и другите 4 картинки. При тях ме интересува най-общ превод по смисъл. Единствено там, където има числа, е желателно преводът да е точен.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Тъмна бира не обичам Дистанционното управление не работи. Ако дистанционното на работа, можете да стартирате машината, както следва: Отворете водача с ключа. Ще включва аларма и сирена. Запалете двигателя. Алармата се дезактивира.След сигнала, системата се включва отново.LED сигнализация на алармената системаLED показва състоянието на алармената система.o Allunili "intritoLED мига бързо, с дълги паузи (всяка секунда).o Allunile разстояниеLED мига бързо, с кратки паузи, с изключено запалване.o Липса на система0 мига бързо, с запалване (4 мига ** с него за 15 секунди)Лична Аларма Тази функция може да се използва за привличане на вниманието при аварийна ситуация. Активиране на алармата чрез натискане на триъгълник (3) на дистанционното управление за най-малко три секунди, или чрез натискане на същия бутон два пъти в рамките на три секунди. Аварийните светлини започне да мига, вътрешна светлина и клаксона на колата ще започне да играе. Забележка! Тази функция е забранена, когато ключът е поставена ¬ съм в ключа за запалване. Алармата ще спре автоматично след 25 секунди. Той може да бъде изключен ръчно чрез натискане на бутон на дистанционното ¬ направя. В този случай, алармата ще се изключи след пет секунди.Аларматях системата за централно заключване с дистанционно управление осигурява допълнителна алармена система, която включва Сензори ontintnisionc по вратите, капака на двигателя, зареди и изключвайте кабелите на батерията и сирена.o аларма в случай на използване на ключ sbaglialao Ултразвуков сензор вътре в колата (ако има такъв).o Сензор стъкло почивка (ако има такъв)o Tilt сензора (ако има такъв) По отношение на използването на дистанционно централно заключване и имобилайзер, вижте precederne.Активиране на аларматаo Затворете всички прозорци на вратите и покрива apnbilc.o Натиснете бутона на дистанционното L0CK за контрол.o Hkficatoh (Fi посока включете в продължение на secando (някои пазари). U LED на арматурното табло мига бавноo Системата ще се активира след 25 секунди (след затварянето на последната врата или капак на двигателя). "nmobilizzatore, превенцияВнимание: Ако не отворите задния капак или някоя от вратите рамките на две минути след затварянето, тя ще се активира система за заключване и алармата се активира автоматично.Изключен алармата П алармена система е изключен, когато "заключите брави, които са получени чрез натискане на бутона за отключване на дистанционното управление.Пътепоказателите ще светне два пъти за втория durala (на някои пазари), след което ще бъде в състояние да отвори вратите на колата.За да изключите алармата Ако "calta на алармата, можете да я изключите чрез натискане на чай предвид бутона за отключване на дистанционното управлениеАко има опит за кражба, когато t’allunile o за CLI indit Uon две / ionc светкавица (S минута далеч тона o сирената ще звучи в продължение на 30 секунди.o И светодиод на таблото мига бързо, когато алармата е дезактивирана и ще продължи да мига, докато сенките дръпна на запалването.o Ако се порежете електрическия кабелwena. клавиатурата ще продължи 5
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар

          Working...
          X